Сегодня я не я• 19 ноября 2023
Запросили на весілля.Дрес код чорний. А всі завжди кажуть, що в чорному не можна
То зараз вже чорний на весілля то нормально в будь якому випадку одягати?
Борисфенка• 19 ноября 2023
А це у нареченої якийсь прибабах. Взагалі-то не можна.
Бачила у весільному салоні чорне плаття з оголеним животом, для вагітних, кажуть. Збоченців вистачає.
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
А що буде?
Сегодня я не я
• 19 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А шо буде, якщо в чорному? Чому не можна?
В мене, як років 5-8 подружки виходили заміж, то їм дуже не подобались гості в чорному. І як ходила на весілля теж таке багато хто не любив, мовляв, не можна.
Бабка-байкерша• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
В Китаї білий колір траурний
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А що буде?
Погана прикмета. Буде чи не буде, хтозна.
Я б не пішла у чорному, може ж не виженуть?
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
В Китаї білий колір траурний
Весілля наче не в Китаї, а в Україні?
...аяприкольная• 19 ноября 2023
Те що ’не можна’ придумали самі люди. Так само як в білому ’можна’ лише нареченій бути на весіллі.
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
А якби по дорозі вам ще й зустрілась баба з пустим відром, то ви б і не дійши до того весілля
Бабка-байкерша• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Весілля наче не в Китаї, а в Україні?
Це все люди придумали на рахунок кольорів і тд.
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Та дійшла б, шансів зустріти в центрі міста (навіть райцентра) небагато, не ходять вже баби з відрами біля ЗАГСів
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ще котів багато.
Фокус-Покус• 19 ноября 2023
Ходила на весілля в чорній сукні. Ніхто не вигнав, нічого не сталося. 15 листопада срібне весілля ці молодята святкували
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Більше шансів, що щось трапиться, коли мізків нема, ніж коли у чорному.
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Багато чого придумали, багато чого знають здавна.
Є бажання і час перевіряти всі прикмети - ваша справа. Наречена от вирішила погратися з вогнем, ну хай пробує, ніхто їй не доктор.
Фокус-Покус• 19 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
100%
Калинові вуста• 19 ноября 2023
Якщо сказали в чорному, то йдіть в чорному, а то фотки молодятам зіпсуєте. Вони хочуть чорне весілля, то їхня справа.
Фокус-Покус• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
😂
Так я вже перевірила
Нічого не сталося. Живуть 25 років. Незважаючи на те, що я у них на весіллі була в чорній сукні
Так я вже перевірила
Мизимец• 19 ноября 2023
Ну если дресс код чёрный, то нужно так и идти. Надо быть наглухо отбитой чтобы прийти в такой ситуации в красном, зелёном или любом другом
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
То придумали первобытно-общинные люди. Смешно читать такую ересь в 21 веке.
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Свадьба украинки в Китае - тогда можно черное?) приметы как-то территориально работают? А то в США дарят четное количество цветов например )
То подаруйте комусь в Україні - побачите реакцію.
Так, прикмети працюють територіально, в кожній країні свої традиції.
Ответ дляБорисфенка
А если вы все на свете соблюдаете думаете 100% гарантия , что все будет всегда хорошо ?
Доставучая• 19 ноября 2023
Не вигадуйте велосипед. Вас попросили прийти в чорному, то і ідіть. Це бажання молодят, на яке вони мають право. Боїтеся, що з вами щось трапиться, то просто відмовтеся і не ідіть. Навіщо вигадувати проблеми?
Борисфенка• 19 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Жалко, що я давно заміжня. Організувала б весілля ’Дресс-код голими’. Ото було б цікаво глянути.
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В Англии тоже четное дарят и все живы. А у нас сразу умирают.
Жертва интернета• 19 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
по какой причине нельзя надевать что угодно на свадьбу? черное например?