Проработник• 19 ноября 2023

Когда закончится период «я сам хочу» у ребенка?

Сколько еще пить валерьянку ?)
Шутка конечно, но я реально просто устала , истерики : я вместо него почистила банан, с подоконника взяла чай и хотела налить -нет, нужно что бы он сам, пол часа ждем пока он снимет носки и штаны что бы пойти в душ -помогать нельзя, это так долго будет?)
Сыну 2.10
мадам Везувий• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Естественно, я родитель и условия диктую я, еще не хватало подстраиваться под детей
То чого тоді нервуєте? Насильно вдягли, під мишку захопили і витягли на двір чи в транспорт.
автор Проработник • 19 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
А навіщо ви над ним сидите? Не сидіть. В цей час можете самі збиратися, фарбуватися чи ще щось.
Само собой, но иногда у него не получается еще обуться например в ботинки или снять теплые носки , начинается крик и психи , когда я пытаюсь помочь -низя я самь, а самь не выходит , так и сидим иногда минут 15
автор Проработник • 19 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
В основном так и есть
КротоТо• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
У меня двое детей если что , старшей 14)) я не клуша наседка , я работаю и ценю свою свободу , сидеть и часами ждать пока он созреет одеть кроссовок когда нас ждут или транспорт ждет - ну нет, тем более что со старшей было куча помощников а сейчас я одна . Какая я мама это мое личное дело, ребенок сыт здоров одет обут и ни в чем не нуждается
Починайте збиратись за стільки часу, щоб дитина змогла це зробити сама
мадам Везувий• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
В основном так и есть
Можу тільки поспівчувати вашій дитинці. Діалог закінчено. Вам треба було чіхуахуа заводити, а не дитину
КротоТо• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Это не подстраиваться, это уважать желания реьенка и его личность
А у вас абы побыстрее и что б ребёнок все делал молча
КротоТо• 19 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
Краще хомʼяка, там 2 роки погрався і все.
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Звичайно, це діти повинні під вас підлаштовуватись, бо вони доросліші за вас, мудріші, розумніші. А ви маленька капризулька, що ’диктує умови’
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
І вам не шкода собачку?
TannaU• 19 ноября 2023
У меня ребенок 2.5 года. Понимаю о чем вы... Кризис 3 лет. Может начаться с 2 и длиться до 4 лет.
Робот Вертер• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Я очень рада за Вас)
Успехов Вам и Вашим детям.
автор Проработник • 19 ноября 2023
Ответ дляTannaU
О, здравствуйте. Спасибо за ответ ❤️
Скіфська пектораль• 19 ноября 2023
я, знаючи це «я сам», завжди питаю «ти сам чи тобі допомогти?» абсолютно на все. а також залучаю до домашніх справ і прошу допомогти мені.
комунікуйте з дитиною, це полегшить життя.

і навіщо чекати щоб цей період пройшов? спочатку забирають в дітей ініціативу, а потім скаржаться «як привчити дитину до самостійності?» - не вбивати цю самостійність з самого початку
автор Проработник • 19 ноября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль

Естественно, когда есть время и место , то никто не спешит никуда, пытайся пробуй , он разгружает посудомойку , беру его на руки он ставит на свои места стаканы и кружки , но иногда например в поликлинике , где холодно и полно народу , и ты мокрый потный бежишь в такси а ему нужно обязательно самому одеть куртку и застегнуться , пытаюсь помочь -истерика падает на попу или пол и кричит - занавес
Скіфська пектораль• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
в такий ситуації не розумію вас. бо ви своїм поспіхом створюєте додаткові проблеми. дитина починає істерити, це вибиває вас з колії (бо навряд чи ви спокійно можете це сприйняти), плюс більше затримуєте час ніж дали би змогу дитині вдягнутися самостійно.
і в решті решт, коли йому набувати навички? ви вважаєте що буде якийсь більш сприятливий для цього час?)
якщо прям дійсно ситуація коли ну зовсім нема змоги дати моїй дитині зробити щось самостійно, то я пояснюю їй це - вибач, мені дуже шкода, зараз ми поспішаємо, це зробить мама, але наступний раз ти обовʼязково зробиш це самостійно.
дитина має бажання щось робити - ви його вбиваєте. ви йому не пояснюєте причину, дитина фруструє, через це істерика.
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Авторко, то вам треба зробить кнопку ’викл’ десь на дитині, щоб вона поводилась згідно віку та відповідного етапу розвитку тільки тоді, коли це зручно вам.
Скіфська пектораль• 19 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Ну когда то ж он начнет спокойно реагировать на это ?
так, почне на все спокійно реагувати бо ви його зламаєте, а потім ви будете дивуватись «чому дитина не може себе відстояти? чому всі сідають на голову в дорослому віці»