Все буде• 19 ноября 2023

Что подарите детям на Новый год / Рождество? Делитесь!

Размышляю над подарками близким. Дочка хочет игрушку, еще купила ей чашку и светильник в спальню, который она давно хотела. Сыну тинейджеру хочу купить новый рюкзак, рубашку. И на этом идеи исчерпались.

А что вы будет дарить?
dulenok• 19 ноября 2023
девочка 13 лет: теплые валенки-тапочки на меху, часы с подсветкой хотела..и уже оплатила ей альбом какой-то ее любимой группы - для коллекции
Ясамаякрасивая)• 19 ноября 2023
Скільки років?
Я в минулому році купувала дівчинці 10 років
Кіт батон великий обнімайло
Дерев´яні пазли
Картину за номерами
Ляльку барбі
Лама_мама• 19 ноября 2023
У мене поки манюня. Будемо дарувати книги, бо є традиція спільного читання-розглядання та іграшки
Самохвалова• 19 ноября 2023
Дівчинка 13 років
Книги англійською
Піжама новірічна
Блиски ВС
Чохол
Ще чашка, шкарпетки, солодощі
Киця-бриця• 19 ноября 2023
Билет на концерт, набор кисточек для макияжа
Valechka-mk• 19 ноября 2023
Дочка написала список на Николая и НГ
Она любитель большой муз.группы, поэтому все подарки с этим связаны
Веккy• 19 ноября 2023
В этом году облом на подарки
Дочь 10 лет
Беспроводные наушники
Конфеты
Ещё может что то докуплю
Кукусик• 19 ноября 2023
Моя говорит, что попросит у Деда Мороза настоящую собаку. Дед Мороз в растерянности))
Обнимашкина• 19 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Дівчинка 13 років
Книги англійською
Піжама новірічна
Блиски ВС
Чохол
Ще чашка, шкарпетки, солодощі
Де купуєте книги англійською? Яких авторів?
Самохвалова• 19 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Моя такі хоче
Самохвалова• 19 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Дід мороз? (((
Рита-8e7c• 19 ноября 2023
Донька 6 років (на всі свята Миколая, Різдво, Новий рік): спальний мішок-єдиноріг, набір стиліста, серія книжок ’маленька зла книжка’, голову ляльки для зачісок і макіяжу, багато жмакалок (вона їх збирає), настільні ігри.
Хрестник 4 місяці: м´який ведмедик, який робить ку-ку та книжки із зубогризками.
Хрестниця 12 років: міні-принтер та міст Вікторія Сікрет.
Хрестниця 10 років: румбокс.
Племінниця майже рік: плакат з інтерактивними тваринами та дерев´яна стукалка.
Краща подруга доньки: гаманець, великий кіндер та іграшковий дракон.
Донька подруги 6 років: набір з виготовлення браслетів шарм великий.
Почемучечка• 19 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Дівчинка 13 років
Книги англійською
Піжама новірічна
Блиски ВС
Чохол
Ще чашка, шкарпетки, солодощі
Класс, какие книги?
Пліснявілий сир• 19 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Хрестниця 10 років: румбокс.
А який румбокс? Поділіться, будь ласка. Бо в мене хлопчик, і все, що я знаю і що дарувала племінниці - це ляльки лол. Вже аж самій хочеться щось інше
Путающаяся• 19 ноября 2023
Хз. Ребёнку 3, не знаю что дарить, все есть. Игрушку какую-то куплю, которой он поиграет 10 минут
Рита-8e7c• 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Я дарую найпростіший. Не впевнена, що сама впорається. А багато допомоги їй не нададуть. Та ще й через 9 днів після Нового року у неї день народження, там буде подарунок краще (вона малює, подаруємо великий напівпрофесіональний набір для художників). Так що румбокс такий: https://rozetka.com.ua/ua/386734740/p386734740/?ga...
На 9 років дарували щось і набір для манікюру з сушкою, наліпками, блискітками. Так це був кращій подарунок на її думку, досі користується. А ще класний варіант кігурумі з капцями.
Ермолайчик• 19 ноября 2023
Дочка 12 лет: косметика на Николая, на НГ - зип худи и дополнение косметики. Сыну почти 6: большой набор Лего, яйцо с динозаврами и огромный динозавр
Пліснявілий сир• 19 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Дякую за розгорнуту відповідь! Я в цьому році буду фєєю!
Кукусик• 19 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Дід мороз? (((
Так, уявляєте? Дитині все життя приносив подарунки Дід Мороз. Я не збираюся говорити,що він більше не прийде, бо світ зійшов з розуму. Через рік, максимум два вона знатиме що то все вигадки. А щоб для вас то все не було таким шоком, додам, що Миколай також прийде, бо про нього розповідають в школі, але він принесе подарунки на свій вибір)) Настолки, книги, солодощі.
Пугачиха• 19 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Дід мороз? (((
А хто?
От хто?
Миколай канун 6-го
Санта канун 25-го
А канун 1 січня хто?

Чи потрібно сказати ’вибач сонечко, війна. Дід Мороз виявився рашистом і цього року не прийде. ’
ПрипоРошенная• 19 ноября 2023
Син 10 років лего технікс, навушники безпровідні великі накладні, самокат, можливо ще колонка невелика, ще солодощі, книги. Це на Миколая, новий рік і день народження 2 січня. Просив настільний футбол великий, як у мене на роботі)), але дорогувато, подивлюсь ще.
Заздрість то погано• 19 ноября 2023
Насчет подарка ребенку на НГ пока не знаю. Рождество мы не празднуем
Самохвалова• 19 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
А хто?
От хто?
Миколай канун 6-го
Санта канун 25-го
А канун 1 січня хто?

Він ще минулого року не приходив
БолеИменее• 19 ноября 2023
Ребёнку 4 лет игрушку, мужу костюм в спортивном стиле.Что он мне будет дарить не знаю)
Кундалина• 19 ноября 2023
Нічого. Нема за що((