Лукава Кішка• 19 ноября 2023
Не зняло гроші на касі в атб за покупку(
Ввечері зайшла в атб, вийшов чек на суму 300 грн, розрахувалась кредиткою універсальною, все ок, касир видав чек. Потім пішла в новус теж сума чека 40грн, заплатила тою ж самою карткою, чек є операція успішна, але списання коштів не було. Помітила тільки тоді як приїхала додому...тепер мені соромно що робити
Лукава Кішка
• 19 ноября 2023
В мене такого ще не було, зараз я за містом, а там буду десь на тижні, якщо не зніме, думаю зайти віддати
Бутерброд з ікрою• 19 ноября 2023
Подойдите и отдайте наличкой кассиру. Мог быть глюк базы, человек оплатит со своего кармана. По сути кассир не виноват. Такое бывает.
Лукава Кішка
• 19 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Это не ваша проблема. Я бы не пошла
Мені шкода касирів. Які кластимуть свої гроші в касу, це не по людськи виходить з мого боку
Лукава Кішка
• 19 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Что в выданном чеке ?
Сума чека і товари які я купила
VitalinkaGL• 19 ноября 2023
если у них не Ваш банк-терминал, то списание до 3х рабочих дней с карты)все уйдет
А у нас макарошки• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Причем тут кассир к безналичному рассчету? Есть проведенный чек за покупку, это проблемы терминала и банка
VitalinkaGL• 19 ноября 2023
кассир то тут при чем)по кассе деньги поступили)а по банку тоже прийдут ,там сверка в конце мес.-начале декабря
Лукава Кішка
• 19 ноября 2023
В мене просто картка кредитна ще трохи і термін виходить, треба йти її закривати в банк, щоб потім проблем ніяких не було
Ганцю в кєдах• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Так, робота важка і ще зі своїх заплатити в кінці робочого дня через банківський глюк дуже обідно, кажу вам як касир в банку ( на щастя дуже колишній , але мала інцидент на 800грн ще в 2008році, мені мужчина прийшов і повернув , я розплакалась сильно , мені було 20 і для мене це була значно частина зарплати, дуже людяний морально поступок , я 200 грн здається дала йому в подяку )
Ганцю в кєдах• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Сума чека і товари які я купила
Там має бути прізвище касира здається, але точно перевірте за якийсь час , можливо ще зніме .
Алина-1240• 19 ноября 2023
Если вам дали чек,то позже спишется.на чеке же нет отмена операции и возрат средств)в выписках та сумма в резерве будет
VitalinkaGL• 19 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
не сравнивайте Свой бок)с работой банк.системы
Спілий баклажан• 19 ноября 2023
Дивіться щоб ще декілька разів потім не зняло . У чоловіка на заправці спочатку не знялися гроші , повторно зняло . А потім через дня три в магазині на касі не достатньо коштів , а він знає що повинні бути . Подивився , а 550 гр кудись счезли і проплат не було ніяких . Подзвонив в банк , сказали що то на заправці знялась оплата 2 рази , при чому один з них в кредит . Тобто грошей на картці було якраз на одну проплату , друга сумма знялася коли поповнив рахунок через три дні . Сказали що будуть розбиратися до 30-40 днів . Пройшло більше місяца а гроші досі не повернули .
Лукава Кішка
• 19 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Знаєте, я працювала колись давно в аптеці за касою, і були, глюки такі, що тисячами клала в касу. І ніхто не приходив, не повертав( тому я знаю, що це таке, і як тій бідній людині
Барабасиха• 19 ноября 2023
Я б подзвонила в техпідтримку банка і описала ситуацію. Може та сума ще пізніше спишеться
Великий сатирик• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
У меня на днях списало почти через сутки
буреЛОМКА• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Не буде. Гроші зніматимуться з рахунку, а не з пластику
буреЛОМКА• 19 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Не будуть касири нічого платити. Не видумуйте
буреЛОМКА• 19 ноября 2023
Ответ дляOlen4a
Зачекати, можливо, списання буде пізніше. Не факт, що гроші не пройшли по касі.
Так і буде. Кінець року, банки традиційно оновлюють свої системи. Тому виникають затримки
Ганцю в кєдах• 19 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
У нас тоді заглючив саме комп´ютер , ставили нові програми, ми ввечері з дівчатами перебрали всі квитанції і всіх клієнтів за день дуже ретельно , але не знайшли, і то було неможливо без хороших програмістів , а програміст у нас був родич керівника банку .
Але стоп, якщо б помилилась , наприклад, касир , то по вашому нормально не повернути гроші ? В кожного совість звичайно своя , але не забувайте що всі ми люди , а не машини, банально може бути втомлена , чи щось сталось, тим паче життя зараз таке складне .
Леди_в_ночи• 19 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
А нащо було подяку давати?? Він мав сплатити 800, з карти не пішло 800. Тобто він зекономив 200 грн
Так точно!• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Зніме,не переживайте.
Може кредитний ліміт підняли?
Ганцю в кєдах• 19 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я щось так і подумала , хто мав такі ситуації, чи був в подібному досвіді , той зрозуміє ❤️ але все ж зачекайте бо може спишеться завтра , чи на інфолінії взнайте чому в двох маркетах така ситуація, але думаю що все ж спише потім , подивитесь.