Мамаша в бигудях• 19 ноября 2023
Кешбек Монобанк
Питання до тих, хто зтикався або працює в банку
Ситуація така
Першого листопада в додатку монобанк активувала "кешбек від партнерів" - магазини Бош/Сіменс дають кешбек 12% від покупки, але не більше 2000 грн
Добре
4.11 купили в такому магазині холодильник (розрахунок карткою монобанка)
Кешбек не нарахували (сума не малА)
Звернулась в службу підтримки, на їх прохання надала адресу магазина, скрін квитанції з додатку, фото чека з магазину
І вже 15 днів вони не можуть дати ніякої відповіді
Передають питання від одного менеджера до іншого і кажуть, що їм потрібно ще 5 днів
Останній раз перенесли вирішення питання на 24 листопада
Це вже буде 20 днів
Питання: чи дійсно потрібно стільки часу на вирішення простої проблеми?
Чи це ще мало часу пройшло і такі проблеми вирішуються місяцями?
Мені просто цікаво...
Ситуація така
Добре
Кешбек не нарахували (сума не малА)
Це вже буде 20 днів
Мені просто цікаво...
Викачую яйцями• 19 ноября 2023
Я когда-то работала в банке и хочу сказать, что там очередь из обращений, поэтому так долго.
+ Вы реально делали покупку именно в магазине Сименс/бош? Если да, то можно ещё и им пожаловаться на отсутствие кешбэка
Мамаша в бигудях
• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Купили именно в указанном магазине или подобном?
Именно в нужном магазине
На скринах и фото все видно
И сразу меня не ’послали’, значит все я сделала правильно
Потому и удивляюсь, что так долго мусолят...
На скринах и фото все видно
Мамаша в бигудях
• 19 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Была такая мысль... но магазин как бы ни при чем...
Это ж банк кешбек обещал, а не магазин...
Разве что в магазине терминал для оплаты какой-то левый был... но я не знаю или так бывает)