Не танцую- но пою• 20 ноября 2023
Як вам такі вхідні двері?
Ціна і якість влаштовує, але бентежить рельєфність( Вони з обох боків ромбиками випираючими. Що думаєте?
Результат:
вже голосів:
26 (44.83%)
Не варто
18 (31.03%)
Брати
14 (24.14%)
Шукати ще
Сама собі лікар• 20 ноября 2023
А у этого производителя такого класса двери только в единственной модели?
Уходя дверю не хлопать• 20 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Наверное, дело в цене.
А модели, конечно же есть разные.
Сама собі лікар• 20 ноября 2023
Автор, смотрите, сколько разных дверей есть у этого производителя. Думаю, можно найти похожее по качеству, но попроще в уборке.
Ручки-Крючки• 20 ноября 2023
Пылесборник(
У меня,3 полоски просто, и тотраз в месяц точно нало протирать. А тут эти пупырки.
И если дом многоквартирный, то я выбираоа максимально похожие на стандартныеидвери в доме. Что бы бельмом не смотрелось.
Наверняка• 20 ноября 2023
У нас перші))) але з однієї сторони, з іншої повністю гладенькі. Не бачила щоб з обох були такі.
Наверняка• 20 ноября 2023
Мені дуже подобаються, вони з такого матеріалу як софт тач. Полоска ця зі скла у нас.
Не танцую- но пою
• 20 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
І як з прибиранням?
Наверняка• 20 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
І як з прибиранням?
Ще жодного разу не прибирала. Як на мене норм. Але ж в середині гладенькі у нас.