Для драки• 20 ноября 2023

Фітнес браслет, з вимірюванням тиску, бюджетна модель. Порадьте!

Хочу фітнес браслет, обов´язково з вимірюванням тиску. Бюджетна модель - + 1000 грн. Порадьте, хто купував і задоволен моделлю. Дякую!
Рассказница• 20 ноября 2023
Тонометр.
Фітнес-браслети не вміють вимірювати тиск. Не ведіться на маркетинг
Куратор дебошей• 20 ноября 2023
Браслеты не блещут точностью измерений. А бюджетные модели особенно.
автор Для драки • 20 ноября 2023
в мене є тонометр, мені точність не треба. просто хочу з вимірюванням тиску. Дякую!.
navariya• 20 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Тонометр.
Наскільки знаю (по інформації), розумний годинник від Самсунг, вміє.
Компанія з цим гаджетом пройшла сертифікацію в США (там є певна структура, що дає дозвіл на використання).
Кусман Сиру• 20 ноября 2023
фітнес браслет не вимірює тиск, а тим паче в тій ціновій категорії

а якщо вам напишуть , що вимірють - то ситуація наступна . Ваш тиск наприклда 120 на 70, а браслет покажу 100 на 50 , воно вам потрібно ? аби галочка була, що вимірює
автор Для драки • 20 ноября 2023
Ответ дляКусман Сиру

так, вот в мене хотелка така))
Сизоока бестія• 20 ноября 2023
Не міряють вони тиск, ці фітнес браслети. Цифра буде зі стелі і не матиме жодного відношення до реальних показників
Ms. Любмая жена• 20 ноября 2023
Ответ дляДля драки
так, вот в мене хотелка така))
Тогда берите любой, они все в пи@дят))