Life is Beautiful• 20 ноября 2023

Можно подобаться людям, якщо ти людина серйозна та мало розмовляєшь?

Чому іноді не поважають інші?
Як поводитесь, щоб поважали?
Вилами по Воде• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В мене мало спільних тем для разговора. Не дуже хочу спілкуватись. Крім випадків, коли треба знати якусь інформацію від ціх людей.
Значит нужно смириться.
Я такая же.(
fedonik• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я не розумію людей. Часто не розумію, чому змінюється ставлення до мене. То хороше, то ні, без усіякої причини, не розумію, що у них в голові)
И не надо ничего понимать. То их понимаете? Их приколы, смена настроения, к Вам это отношения не имеет.
автор Life is Beautiful • 20 ноября 2023
Ответ дляfedonik
Має, бо відображається на мені(
Amalpi• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Просто мовчати - пасивна агресія? Я мовчу, роблю все, що треба - що не так?
Вас подозревают, что думаете гадости и при случае готовы нож в спину им воткнуть, психология. Делайте комплименты иногда, идите навстречу
Amalpi• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Считывают вас, и проявляют агрессию
Amalpi• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Чому це?
Просто думаете о своем, когда возле вас оживленная беседа или мысленно отвечаете?
Ответ дляAmalpi
В залежності від того, цікава мені бесіда чи ні. Можу слухати, або думати про своє.
Ответ дляAmalpi
Считывают вас, и проявляют агрессию
Я не поводжусь агресивно, навпаки, ввічлива з усіма.
Rosewo• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ще - треба спілкуватись, якщо спільних інтересів нема? Чи краще мовчати?
Як відносяться, коли мало говоришь?
я мало говорю, але до еле нормально відносяться
товарищують, поважають
думаю, що у вас справа не в кількості спілкування, а в якості.
можна походити на курси риторики або сценичного мистецтва
fedonik• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Має, бо відображається на мені(
По настоящему люди любят только свою семью, своих детей, своих близких. С остальными они не парятся, только с теми, от кого зависят- начальство например. Поэтому просто соблюдайте субординацию, ни от кого не ожидайте ничего.
Ответ дляfedonik
Люди чомусь починають вказувати мені, що мене робити та повчати. Чому так? Якесь ставлення ’звисока’?
Це не про керівництво)
Як це припиняти, коли примушують робити, що потрібно їм, або вчать життю, коли я їх не просила це робити? Я м´ягка, це дуже погано?
Contento• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тогда что вас беспокоит, если вы не хотите общаться с коллегами? У вас нет тем для общения с ними, вы им для общения тоже не интересны. Если вы не в состоянии себя защитить , высказать ваше мнение, озвучить свою позицию , то поэтому вас и считают глупой и бесхребетной. Потому и командуют вами и поучают вас. Если вам это не нравится, меняйте своё поведение.
Ответ дляContento
Як? Сваритесь не вмію та не хочу.
Хочу поваги, ввічливості, рівного зрозумілого відношення.
Решка7777• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це не про керівництво)
Автор , вы спрашивали..какая агрессия , если вы вежливы.
Вот она самая’це припиняти, коли примушують робити, що потрібно їм, або вчать життю, коли я їх не просила це робити? Я м´ягка, це дуже погано?’-недовольство ситуацией и людьдьми
’пасси́вно-агресси́вное поведе́ние (или пассивная агрессия) — модель поведения, при которой агрессивность выражается, но скорее пассивным, чем активным способом. Такое поведение характеризуется скрытой, косвенной, непрямой агрессивностью, обычно скрываемой демонстрацией покорности или доброжелательности.’-как раз ваш случай
Contento• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Як? Сваритесь не вмію та не хочу.
Хотеть не вредно. Если вы ничего не хотите делать и менять в своей жизни , то всё будет так как и было.
fedonik• 20 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це не про керівництво)
Люди повышают так свою значимость. Все так делают. Слушать необязательно, делать тем более не надо. Та перестаньте уже себя жалеть. Пример из последнего, кто поучает?
Fortunata-81f5• 20 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
Вопрос: почему вы выбрали не френдли для вас работу?
А работу выбирают по френдости? я думала, туда за деньгами ходят
Решка7777• 20 ноября 2023
Ответ дляFortunata-81f5
Все разные. Для меня - один из ключевых параметров проекта.
автор Life is Beautiful • 21 ноября 2023
Ответ дляfedonik
Майже усі починають це робити чомусь) Хоч мені под 50 вже. Повчають люди на 20 років молодше.
Я так не поводжусь ні з ким.
Навпаки, усім киваю, кажу, що подумаю над іх словами. Хоч часто ці повчання бувають на межі з хамством(
Мені треба бути більш твердою з людьми? Чи в мене низька самооцінка, тому люди так зі мною себе ведуть?
Також важко відмовити в просьбах. Тому часто обіцяю, потім тягну з виконанням обіцяного, та іноді і не роблю потім. Надіюсь, що забудуть те, про що просили) Це і є пасивно-агресивна поведінка?