Галя із Дарниці• 20 ноября 2023
Державні військові облігації
Побачила в дії, що це, нащо? Хтось купляв?
В моїй хаті моя правда• 20 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Очередной лохотрон от государства
У чому саме лохотрон?
В моїй хаті моя правда• 20 ноября 2023
Ответ дляRuso
У вас ощадних книжок не було?
Не було, я їх не застала. Але буду вдячна якщо хтось нормально пояснить. Бо мої друзі кукували і все ок, це як депозит, їм виплачували з відсотком
Сокодавка ще та• 20 ноября 2023
Про купівлю долара з обов´язковим депозитом теж говорили, що лохотрон, але люди все своє отримали.
Десь так, але...• 20 ноября 2023
суть облигации- вы одалживаете гос-ву деньги, они обязаны вернуть номинал (1000грн или 1000дол) на дату погашения+купон (процентная ставка) выплачивается согласно графика оплат. тут важна цена покупки облигации.если с дисконтом, меньше 1000 - тогда еще долго до погашения. соответственно прибыль номинальная стоимость минус цена покупки + %
Тихомандражная• 20 ноября 2023
Дуже гарний відсоток, не має податків. З 250 000 грн за 6 з половиною місяців 21 000 доходу
ФФФФристайла• 21 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
8,4% це хіба гарний відсоток по гривні?
Тихомандражная• 21 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
8,4% це хіба гарний відсоток по гривні?
В ПриватБанку вищі відсоткові ставки , 15% і вище