Указка• 20 ноября 2023
Порадьте парфуми з ніжним ванільним ароматом, чи просто з ванільними нотками
маю Феррагамо Амо, Ланвин Джина, Трусарди Делікатна троянда.
Планую купити Е.Арден Білий чай і ванільна орхідея...
Монтале не подобаються.занадто кулінарна та ваніль
Пік Антна• 20 ноября 2023
Prada Candy kiss. Це тааака красива ваніль. Не приторна,а така дуже делікатна,ненав´язлива, ну прям я в захваті(хоч ванільні аромати то не моє)
Зроблено у 80-х• 20 ноября 2023
Victoria´s Secret - Coconut Passion
Giorgio Armani - My Way
Lancome - Idole
Giorgio Armani - My Way
Lancome - Idole
Роздратована шкіра• 20 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Victoria´s Secret - Coconut Passion
Giorgio Armani - My Way
Lancome - Idole
Giorgio Armani - My Way
Lancome - Idole
В Идоле где там ваниль? Или Май Вей Армани?
Зроблено у 80-х• 20 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Чувствую хорошо ваниль + в составе есть
Алина-1240• 20 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Чувствую хорошо ваниль + в составе есть
У идолах во всех ваниль)но легкая,такое,не вашим не нашим
Роздратована шкіра• 20 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Ну тогда можно уже и Ла Ви э Бель советовать, там тоже ваниль, а еще тонна пачули
Аноним_• 20 ноября 2023
В Джульєтті з пістолетом є Ванілла вайб, не гурманська ваніль і трохи білих квітів. Не шлейфовий, сидить близько до шкіри.
Пако Рабанн - Олімпія інтенс. Ванільна ваніль, теж не гурманська, не солодка, + морська сіль. Дуже подобається в прохолодну вітряну погоду, чудовий аромат, дуже шлейфовий.
Клептоманка• 20 ноября 2023
Ответ дляУказка
оце воно?
У мене є аромат цей, але парфумрвана вода, я не правильно вам картинку надіслала, я читаю відгуки і пишуть, що парфумована краще звучить, стійкіша, а туалетна простіша і не така стійка, тому краще шукайте парфумовану воду.
Коренная киевлянка• 20 ноября 2023
Ів роше чорна ваніль. Люблю багато років. Правда, я не розрізнюю яка кулінарна чи кондитерська, а яка ще буває
Коренная киевлянка• 20 ноября 2023
Ответ дляКлептоманка
В мене парфумована є. вона дуже насичена, там і солодощі, і щось ягідне
Клептоманка• 20 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Мені ваніль-ваніль, коли настає осінь, перша прохолода, я повертаюся до цього парфуми, 1-2 пшика достатньо і аромат ваніль огортає, зігріває, і так затишно з цим ароматом.