Вимагаю спілкування• 20 ноября 2023
Какими приправами заменить приправу для морковки по-корейски?
Или напишите ваш рецепт морковки по-корейски.
Фоточки нема• 20 ноября 2023
Зерна коріандра, краще цілі розмолоти в ступці + якійсь гострий перець
Липка-прилипка• 20 ноября 2023
Молотые: кориандр, красный перец, черный перец. Часнока( по вкусу, можно не добавлять). Ну и заправка соль, сахар, уксус, растительное масло.
Бабуся Бетман• 21 ноября 2023
Коріандр і хмелі-сунелі. Тільки з ними роблю. Ну ще часник, сіль, цукор, оцет, олія стандартно