Вимагаю спілкування• 20 ноября 2023

Какими приправами заменить приправу для морковки по-корейски?

Или напишите ваш рецепт морковки по-корейски.
Банка з медом• 20 ноября 2023
Коріандр, перець, цукор, сіль, часник, уксус

Фоточки нема• 20 ноября 2023
Зерна коріандра, краще цілі розмолоти в ступці + якійсь гострий перець
СпайдерВумен• 20 ноября 2023
Завжди роблю по цьому рецепту, дуже смачна.
Липка-прилипка• 20 ноября 2023
Молотые: кориандр, красный перец, черный перец. Часнока( по вкусу, можно не добавлять). Ну и заправка соль, сахар, уксус, растительное масло.
tarveldy• 20 ноября 2023
Чорний перець, червоний, копчена парника і часник
Бабуся Бетман• 21 ноября 2023
Коріандр і хмелі-сунелі. Тільки з ними роблю. Ну ще часник, сіль, цукор, оцет, олія стандартно