Пригаю-цибаю• 20 ноября 2023
Катастрофа з волоссям, дівчата спасайте
Після сильного стресу випало пів голови. З однієї сторони більше, з іншої менше. Сухе, пористе. Що купити для відновлення? Яку маску, ампули?
Не фарбуюсь, фен з термозахистом
Перукар в шоці, нічого внятного не порадила, тільки маску Інебрія зробила - здається ще сухіше після неі стало.
Що вас ВАУ дорогах в відновленні?
Стрижку зробила
Не фарбуюсь, фен з термозахистом
Що вас ВАУ дорогах в відновленні?
Стрижку зробила
Попразендовна• 20 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, не планую. Тільки тонувати буду игорь мус від шварцкопф, щоб освіжити
Во-первых, нужно подстричь все секущиеся концы. Вы можете сделать это сами (поищите инструкции на Ютубе) - берёте прядку, сворачивание некрепко жгутиком и всё, что торчит - обрезаете, прядку за прядкой.
Во-вторых, ваши волосы нужно покрасить бесцветной хной. Хна склеит пластинки отслаивающиеся от волоса. Хной можно краситься раз в 4-6 недель - не чаще. Но в вашем случае - и не реже чем раз в 6 недель)
Для людей с другим цветом волос лучше, конечно, обычная цветная натуральная хна (она сильнее) - но она вам к лицу не подойдёт.
Потому я и спрашивала, собираетесь ли вы перекрашивать волосы. Многие красители не ложатся ровно сверху на хну. Но у вас красивый цвет - можно и с ним ходить.
Вы показали свои волосы. В любом случае, по тем местам, где волосы посередине пушатся и отслаиваются, будет обрывание волос в течении месяца.
Чтобы сохранить остатки волос, если уже пошло такое дело (ломкие волосы, которые не за 1 день ломаются) - нужна хна.
У вас шевелюра очень красивая - но, главное, её сохранить
Молчунья• 20 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Та я знаю що в мене вузли в щитовидній. Був шалений стрес місяць тому. Теж дивилась на Деркос, тепер не буду брати , дякую
З харчуванням все ок
Деркос вообще не помог мне, ампулы именно, что втирала что нет. Причину выпадения кроме повышенного атпо не нашла. Так и живу(
Лінива, не каюсь• 20 ноября 2023
У меня тупо высыпаются, просто ужас, мою и клочья вылезают(( Я понимаю, стресс, развод, я так устала от этого всего( Витамины, трх, лосьоны, железо все до Ж
Забула що?• 22 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Автор! У мене була подібна ситуація! Це було від стресу та різкого похудіння. Була в трихолога, гроші на вітер. Шампунь деркос та вітаміни біотин виписала! 0 результат. Ампули в12 в аптеці дешеві втирати в корені масажом тримати як маску і змивати (коли голову мити треба) шампунь турецька і кондиціонер далан де олівія в просторі є! Я в Турції купувала її досихпір 2 роки користуюсь. Харчування перегляньте та провіртеся в ендокринолога! Ніякі шампуні не допоможуть і капсули якщо не угамувати свій стрес! Та не знайти проблему внутрішню в організмі. В мене почало волосся крутитися після того як випало, раніше було рівне
Мабуть таки ампули нікотинової кислоти.
Я фармацевт, з цією ж проблемою. Так само щодня хтось та приходить в аптеку за порадами з сестер по нещастю. Причини у всіх різні, є і сезонність, але реально, навіть якщо взяти минулу осінь і цю, то зараз просто масова проблема втрати волосся.
Я здала спочатку аналізи в Ділі, теж комплекс ’Здорове волосся’, одразу почала піднімати віт Д, бо заниженою значно, потім придбала серію польської косметики Радікал ( сама продаю, треба ж і перевірити, доречі, на мені працює), я тут уже показувала фото. Паралельно приймаю Аевіт Преміум. Мені 53 роки, менопауза 2 роки, тобто клімакс уже стабільний, гіпотеріоз з підозрою на аутоімунний, по аналізам ні, а лікарка УЗД ставила саме його. Але при цьому всьому мені такий комплекс допомагає, бо уже через місяць набагато менше випадають.
Пригаю-цибаю
• 22 ноября 2023
Ответ дляЗабула що?
Мабуть таки ампули нікотинової кислоти.
Дуже дякую! Чула про цей радікал, напевно теж куплю
Забула що?• 22 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Аптеки Подорожник зараз проводять Чорну п´ятницю і реально 40% знижка на косметику власного імпорту, правда не всі аптеки мають повний асортимент, рекомендую зайти в найближчі, онлайн може теж варіант. Вважайте не за рекламу, а за інсайдерську інформацію
Забула що?• 22 ноября 2023
Подивилась на сайті, там теж знижки. Ще мабуть візьму собі сироватку, дуже жіночка-покупець хвалила, менша ціна навряд чи буде в найближчий час, скріни зробила
Пригаю-цибаю
• 22 ноября 2023
Ответ дляЗабула що?
Дякую❤️❤️❤️
Завтра куплю!