Бутерброд з ікрою• 21 ноября 2023

Мышцы тазового дна. Как тренировать?

Девочки, в ютуб много упражнений, может кто подскажет какие помогли и дали результат? Спасибо
Черпак_для_фантазий• 21 ноября 2023
Кегеля + вагінальні шарики
ЧукИГеки• 21 ноября 2023
Есть много упражнений в интернете.Сжимайте пальцы мышцами влагалища....
Глаза_в_3_карата• 21 ноября 2023
авторе, насправді, я б радила заглибитися в питання, оскільки вже тут в коментарях достатньо спірну вправу Вам запропонували.

я займаюся з тренеркою онлайн, яка випустила декілька окремих курсів (платних), серед них і для м´язів тазового дня. погугліть, бо тут посилання неможна давати:).
аромат Жука• 21 ноября 2023
Я раджу придбати курс в продавалці Ольги Байкіної ’марафон кегеля’. В ньому розжовано все як має бути. До того купувала курси інших блогерів - фігня.
Ще раніше, до знайомства з Байкіною тренувалася по цьому відео (як для самого мінімуму, то підійде, але краще досконало вивчити питання )
Тому після нього марафон мені легко зайшов. Пробуйте
Леді Душка• 21 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Є багато. А от я не можу стиснути м´язи , два пальці і геть нічого ((
Психологічка• 21 ноября 2023
На ютьюбе много видео на английском pelvic floor exercises. Если есть еще опущение внутренних органов, то prolapse exercises.
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата

Яка освіта у тренерки?
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Одним із кращих ( за рекомендацією лікаря) неначе вважається вагінальний тренажер з указкою, неначе Корнєва( точно не пам´ятаю) . Але я не лікар. І рекомендувала б саме за консультацією до спеціаліста з медичною освітою звернутися. Бо деякими вправами, тренажерами можна нашкодити
автор Бутерброд з ікрою • 21 ноября 2023
Всім дякую
Блондинка_в_розовом• 21 ноября 2023
Для чего Вам тренировать мышцы тазоаого дна? У Вас есть жалобы, или показания?