Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Ответ дляMrs.Ochmonek
От не слухаєте ви Фаріон і даоесно.
Абсолютно однакове ставлення в неї і до мовного питання щодо Закарпаття: влада роками закривала очі на те, що там не вчать дітей державної мови і роздають паспорти.
Ви зараз захищаєте Фаріон? Російську підстилку, яка ображає військових, які віддають своє життя аби ми жили, тільки бо вони розмовляють російською?
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
’Большинство’ из кого?)))) Из оставшихся.сбежавших?))))
Так когда проводились референдумы ещё же не было сбежавших, все же были на местах ещё ))
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Повірю, тільки коли вона привселюдно почне обсирати угорців, як і російськомовних українців.
Напомнить как пытались качать уже сепаратизм на западе?))))
Или тут помню.тут рыбу заворачиваю?))))
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Бо вона з тією мовою виросла, чого так сталося - причина третя. Сім´я, середовище, відсутність хорошого вчителя української мови в школі. А ви нав´язуєте вину їй, а не нападнику. То кому ви підігруєте?
Цитату з ’нав´язуванням вини’ наведете?
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Кто все? Вы лично для оккупантов списки составляли?))) Трудились днями и ночами?))
Ответ дляИрина-bbd0
она и ее друзья.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
она и ее друзья.
Думала этот бред с ’референдумами’ давно отжевали и выплюнули . Ан нет
Есть еще добрые люди с ’народ крыма и донбасса’))))
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Та вам певно краще знати де і хто качає сепаратизм.
Ну так идите читайте хоть
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А сейчас не может сдержать удовольствия от ’провала контрнаступа’ и суёт своё ’русское рыло’ в украинскую политику)))
Они ж построили уже у себя свободную частливую россию.расползлись как тараканы по миру и поучают украинцев свободную счастливую Украину строить)))
А ще смішно, як вони віщають з безпечної відстані, і не забувають при цьому кожного разу зазначити, що вони ’іноагенти’ - як їм ’вєлєно’ про себе казати. При чому навіть, якщо їхній пост - це переказ анекдота.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вместо молитв за кацапов читайте хоть информацию всевозможную)))))
Початок
У розпал російської агресії 2014 року прем’єр Угорщини Віктор Орбан раптово почав вимагати автономію для угорців в Україні:
«Угорці, які мешкають в Карпатському регіоні, мають право на подвійне громадянство, на права національної спільноти й на автономію». «Угорська держава щосили підтримуватиме потреби в автономії угорців Закарпаття»
Та Орбан не уточнив, що мав на увазі під «автономією». На цьому
Початок
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я завжди захищаю Фаріон, яка НЕ ображала військових, якщо ви слухали все інтерв´ю без нарізок.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага.такие законопослушные ))))
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Та підтримуючи Фаріон хоча би .
Як завжди зливаєтесь?
Цитату, бо ви мене за цю тему вже кілька разів звинуватили - то обґрунтуйте (хоча і так знаю, що будете переводити тему)
Ответ дляБізешка
Де відповідь на моє запитання, чому ви така свідома досі спілкуєтесь російською?
Та я вже 2 рази ж відповідала на це питання в цій темі, вгамуйтесь
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А студент, який її підтримав, а вона його фактично ’здала’ рос владі, то ви теж така патріотка?
Студента , який’ її підтримав’, вам розказало раша-джерело. Як і про ’українську філологію в Криму’, яка з Сімферополя перенесена в Києв ще в 2016 чи 2017.
І ще фсб прокололось з його прізвищем)
Тому нікого вона не здавала.
А якби хотіла ’здати’ - то робила б це не публічно, а так як здають.
І ще фсб прокололось з його прізвищем)
Тому нікого вона не здавала.
Ответ дляРешка7777
и шо ? куда выехали? уйло века, террорист
Португалия чего-то в Бразилию не едет с референдумами и аннексиями
так это же не для адекватных рассчитано, а на своих ватноголовых и на внешнюю политику
Ответ дляMrs.Ochmonek
Слухала, тому і пишу тут, я взагалі багато чого про неї знаю, вважаю, що жодна доросла і адекватна людина не буде кидатися на дітей, бо в них імена російські. Фаріон це приклад, як зробити так, щоб люди не захотіли переходити на українську можу
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Не слухали, бо зацитувавши її всю , повну відповідь на ´дивне´ запитання, ви б побачили , що нема там ніяких образ.
І на дітей вона не кидалась, а пояснювала як філолог різницю між українськими і неукраїнськими зменшуванням. І відмітила важливість національної ідентичності і в іменах в т.ч. (зокрема щодо дівчинки, яка тільки починала там вчити українську, і мала зовсім іноземне якесь східне ім´я).
А Фаріон - це приклад, як потрібно вчити власну історію , щоб не повторювати помилок 100літньої давнини