Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Графиня Шезвездицкая• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Бо розведення мовних срачів то найкраще що підігрує ворогу
Ми, як проклята спадщина СРСР.
Я дитина 70-х і за будь-якої можливості нас усували від вивчення української мови, тим паче в тих регіонах, де від народження говорили російською мовою.
Наприклад, мене звільнили від її вивчення у зв´язку з тим, що в мене була позитивна реакція Манту.
Коли пішла українізація в 90х - я впала в жах, тому що вивчати медицину українською для мене стало пеклом. Ти нічого не розумієш((((
Моя молодша донька навчається в єврейській школі і їх навчають українською мовою. Я звернула увагу, що в неї з´явився словниковий запас слів, які вона не може перекласти російською.
Фактично, зараз багато дітей стає білінгвами.
Я веду документацію українською мовою, я веду соціальні мережі організації українською мовою, за необхідності, я переходжу на українську мову.
Але... я продовжую думати російською.
Я допомагаю, я доначу... я віддала свою квартиру в оренду біженцям БЕЗКОШТОВНО (коли вони знайшли роботу, вони подзвонили і сказали, що вже можуть оплачувати комуналку), я купувала корм тваринам, коли їх масово привозили після підриву Каховської ГЕС, я купувала речі, продукти і медикаменти біженцям.
Але, собака жіночої статі, не розмовляю українською, тому я непотріб для україномовних.
Але... я продовжую думати російською.
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Для всех, кто хочет быть с рашей, она рядом. Можно туда переехать, переплыть, перелезть и перейти.
Я ж не против , пусть идут, плывут, перелазят
Графиня Шезвездицкая• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Напомню.что при бомбежке Сирии.в Сирию полетели самолетики с учителями и учебниками русского ’по просьбе сирийских детей из школ’
А так да.язык русский нипричом)))
Памятники пушкину в сирии тоже будут фееричными)))
А так да.язык русский нипричом)))
Да.. эпично..
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А що з Орбаном будемо робити? Як його вдовольняти збираємося?
Прем´єр Орбан зазначив, що Угорщина надасть усю допомогу закарпатським угорцям, оскільки Україна ’продовжує карати закарпатців’. Орбан також заявив, що Україна веде війну без міжнародно визнаної мети.
Будемо вказувати на його брехню.
І робити те, що було потрібно давно: впроваджувати українську там, де її місце зайняла угорська. Притягати до відповідальності тих, хто має подвійне громадянство - люди повинні обрати одне.
Якщо вони залишаються з угорським, то живуть тут на правах іноземців з дозволом на проживання, як в Латвії
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Если б вопрос стоял так, конечно никто бы пошел, но вопрос стоял по другому,в том то и дело
Про те і мова: брехливі референдуми - брехливі результати
Ответ дляMrs.Ochmonek
Будемо вказувати на його брехню.
Ого, нічосє. Невже Фаріон і на етнічних угорців в Україні так наїжджати буде, як і на російськомовних українців?
Цікаво буде подивитись
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Мы тоже уже все поняли, что вы работаете на врага, создавая срачные темы для про язык. Вот у вас нет подтверждения тому, что я поклонник узкого мира, я об этом нигде не писала, я всего лишь написала, что люди ходили на референдумы, все остальные ваши домыслы, в вот то что вы создали срачную тему, у меня есть доказательства))
Ну может быть просто потому что все знают.что референдумы фейковые.а Вы их легализуете в эфире!?)
Если не считать 100% фейковость.то....
Про все ’референдумы’ скажу:
Как готовились и сколько?
Сроки подготовки и проведения?)))
Кто голосовал?
Кто имел право голосовать?(никто ибо предполагаются только всеукраинские референдумы))
Кто составил списки и проверил адекватность их?
Кто считал голоса от какого конкретно % проживающих/голосовавших?))))
Это касается и ’крымского референдума’)))))
Если не считать 100% фейковость.то....
Про все ’референдумы’ скажу:
Как готовились и сколько?
Сроки подготовки и проведения?)))
Кто голосовал?
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
потому что хорошесть узких выражается в таком отношении сверху к украинцам. типа ну даа, убивать это плохо, мы против войны и путина. Но каждый хороший узкий при этом точно знает что он он представитель великой узкой культуры и как это пушкина сносят. мы же братья
Полностью согласна, посмотрите на хороших рослиберастов- Быкова, Латынину, Каспарова и др...вся суть их- имперская и антиукраинская. Они бы хотели ласковую экспансию, без войны, по-хАрошему
А основа всей ласковой экспансии- РУССКИЙ ЯЗЫК И РУССКАЯ КУЛЬТУРА, такая прекрасная и важная для нас))).
Ну мы же СЛАВЯНЕ).Вот их инструменты. Ну а если по хорошему не получается, то вместо хороших русских на аренду выступают плохие русские с войной. И так 300 лет уже...или больше...
Наталія-Ната• 21 ноября 2023
Я буду говорить у себя в семье на русском и думать на русском, остальное все будет на украинском, все довольны :)
Давайте все так( в смысле между собой говорить как удобно, а за пределами дома українська державна.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви не розумієте, що справа не в мові, а в тому абюзер завжди знайде привід напасти і пред´явити претензії.
І який мотив у жертви агресії говорити мовою аб´юзера? Бажання ’задобрити ’ якшо шо?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Бо вона з тією мовою виросла, чого так сталося - причина третя. Сім´я, середовище, відсутність хорошого вчителя української мови в школі. А ви нав´язуєте вину їй, а не нападнику. То кому ви підігруєте?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Сейчас смотрю срачик в ютубе между ’хорошим русским ’ дымарским и новиковым.
’Хороший русский антипутинец’ ходорковского воет про снесенные памятники пушкина в Украине)))
Это пиндец просто))))
Я запам´ятала як харошая русская Латиніна при поході Пригожина на москву запереживала за пйла))
Ответ дляБізешка
Автор, дайте мені відповідь на одне запитання. Якщо ви розумієте, наскільки важлива українська мова, як росіяни використовують свої наративи, чому ви й досі відповідаєте російською? Ви ж знаєте українську мову, якщо ви не можете змінити мову спілкування, то чого пишете, що потрібно, щоб всі говорили українською? Я дуже люблю українську, спілкуюся нею з дитинства, так як і вся моя сім´я. Почніть з себе
Вибачте, як почуває себе ваш чоловік? Лікується? Вибачте, що запитую.
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Если не считать 100% фейковость.то....
Про все ’референдумы’ скажу:
Как готовились и сколько?
Сроки подготовки и проведения?)))
Кто голосовал?
Если не считать 100% фейковость.то....
Про все ’референдумы’ скажу:
Как готовились и сколько?
Сроки подготовки и проведения?)))
Кто голосовал?
Ну во-первых, я их не легализирую, я только констатирую факт,что люди таки ходили и большинство голосовало за присоединение к раше. А во вторых, эти референдумы впринципе не могут быть никем признаны, потому что так референдумы не проводятся.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви коли пишете оце все, то переносите провину росіян на українців - вони не так говорять, вони не так одягаються, вони не так себе ведуть. Тому рузкіє напали
Аж ніяк не переношу, не приписуйте мені того, що я не писала.
demicandum• 21 ноября 2023
Для того, чтобы развивался Украинский язык важно больше контента на нем, хорошего контента. А запугивание, упреки ничего не дадут. А верить рашкинским нарративам про язык себя не уважать.
Ответ дляДевочкаКрасавица
большинство ваших друзей сепаратистов и любителей русского мира, надо говорить.
Вики
’В сообщениях Би-Би-Си и других СМИ была опубликована обнародованная Службой Безопасности Украины запись переговоров лидера российского ультранационалистического движения «Русское национальное единство» Александра Баркашова с лидером движения «Православный Донбасс» Дмитрием Бойцовым, в которой на сетования второго о том, что «референдум невозможно будет законно провести», первый указывает «да вы впарьте всё, что угодно — напишите, что 99 процентов», на что даётся ответ «всё, я понял»[28]. Затем первый снова повторяет «напишите, что не 99 %, а 89 % за Донецкую республику’
Вики
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А сейчас не может сдержать удовольствия от ’провала контрнаступа’ и суёт своё ’русское рыло’ в украинскую политику)))
Они ж построили уже у себя свободную частливую россию.расползлись как тараканы по миру и поучают украинцев свободную счастливую Украину строить)))
Ответ дляdemicandum
Це точно. Зараз багато прекрасних україномовних виконавців. Якийсь виконавець більше мотивує вивчати українську ніж вся нац рада разом взята
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
’Большинство’ из кого?)))) Из оставшихся.сбежавших?))))
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Цікаво буде подивитись
От не слухаєте ви Фаріон і даоесно.
Абсолютно однакове ставлення в неї і до мовного питання щодо Закарпаття: влада роками закривала очі на те, що там не вчать дітей державної мови і роздають паспорти.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чистая манипуляция))))
Ответ дляMrs.Ochmonek
От не слухаєте ви Фаріон і даоесно.
Повірю, тільки коли вона привселюдно почне обсирати угорців, як і російськомовних українців.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната