Тумба-юмба• 21 ноября 2023

Святкування дня народження дитині 10 років

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, перевірене цікаве та оригінальне місце для святкування дитячого дівчачого дня народження (10 років) або цікаву ідею). Київ.
Заздалегідь вдячна)
Екатерина27• 21 ноября 2023
А стать дитини? В мене хлопчик. Святкували в Гелексі парку, в Блокбастері. Дітям сподобалося. Якби ж не три години в паркінгу…
Этожзвяздаяегообожаю• 21 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
А дівчаче вам ніпрощо не говоріть)
Дарина-Aha• 21 ноября 2023
https://dreamtown.ua/en/entertainment/items/66
Мы не именно тут отмечали, а на м. Дарница раньше было подобное. Очень детям понравилось и необычно
Перемелица• 21 ноября 2023
Моя просит квест комнату
Уже была несколько раз и просит ещё
Подружки тоже - по 10 лет
Екатерина27• 21 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А дівчаче вам ніпрощо не говоріть)
Когда я писала там не было слова девчаче
Хвець-тець• 21 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Моя просит квест комнату
Уже была несколько раз и просит ещё
Подружки тоже - по 10 лет
Порадьте квест-кімнати, якщо в Києві відвідували. У доньки день народження взимку, буде 12-ть, завжди проблемно щось організувати, то карантин то війна, вдома вже не дуже зручно.
Перемелица• 21 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Ми були в In game на Декабристів
Люди Х
Майнкрафт
Мені більше Майнкрафт сподобався
Дітям кому як - квести

Ще Замок дракона на Руденко
Доньці він теж сподобався особливо тим, що можна продовження замовити