Малявка ще та• 21 ноября 2023
От все думаю, як назбирати на житло. Іпотека? Є оселя?
Дохід приблизно 20000.
Вже є 5000
Поки що ( на час війни я живу безкоштовно) і маю змогу відкладати по 200 - 300 долларів
Але розумію що коли мене попросять, то потрібно винаймати житло і тоді я буду жити в 0.
Дуже мене спокушає є оселя. Але.
В основному пропозиції від забудовників, заїхати в голі стіни не варіант. Мені б підійшла недорога квартирка тисяч до 20 , можна з радянським ремонтом. Але ж під такі квартири не дають є оселю?
Часіки тікають. Мені вже 42, якщо не назбираю на житло залишусь бомжом.
Які поради дасте?
Вже є 5000
Дуже мене спокушає є оселя. Але.
Які поради дасте?
Ищу Аленя• 21 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Та отож біда.
Де екологія слабенька там ціни нижчі.
Якщо екологія нормальна - так роботи немає
Як і екологія і робота то ціна 30 тс
Де екологія слабенька там ціни нижчі.
Як і екологія і робота то ціна 30 тс
Дивіться, вам потрібно для старту 7000 доларів, для квартири вартістю 30тис. Місячний платіж, якщо на 20 років іпотека, складатиме від 9000 до 4000грн
А я женатая• 21 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Дякую. Щиро дякую. Розумію що низька ціна затуманює мені очі.
А з другої сторони, в Дніпрі живе більше мільйона, в кривому розі 250 тс. Ну живуть же якось люди.
Хоч я прожила все життя в екологічно чистих регіонах, навіть не знаю що таке жити в брудних містах
Искренне желаю, найти вам свое идеальное гнёздышко 💐
Даю справку• 21 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Поки придивляюсь Кам´янець Подільський, може ІФ але там дорого
Кременчук.
Самий крайняк Кривий Ріг
Кременчук.
Самий крайняк Кривий Ріг
В К.Р я думаю,що можна купити за таку сумму.
Там-тарарам• 21 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я теж зараз з передмістя ізжу на роботу.
40 хвилин від хати до роботи
В своєму рідному місті я могла більше години з район в район добиратись
40 хвилин від хати до роботи
Автор, так боляче читати. Бажаю Вам купити свій куточок і легко виплатити
Моя думка, якщо маєте постійний підробіток онлайн, то краще брати житло в тій частині країни, де ви зараз. Їздите все одно на роботу, нащо вам Кривий Ріг.? Шукати підробітки і купляти хатинку/квартирку. Там безпечніше
Малявка ще та
• 21 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
А де ви жили? Велике місто? І знищене житло?
Херсонська обл. Жила і там і там. Моталась через міст
Малявка ще та
• 21 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Тут де я живу житло неоправдано дорого. За ці гроші можна Київ придивлятись
Там-тарарам• 21 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
:(