Счастье_же_вот_оно• Изменено 21 ноября 2023

А може бути тест на вагітність не правильним?

Дівчатка, при яких обставинах тест на вагітність може показувати не вірний результат?
В мене він позитивний, я сподіваюсь, що він показує не правильно, бо ніяких симптомів, крім затримки - у мене нема…
Завтра йду до лікаря, але як дожити до завтра?…
У когось так було, що тест позитивний, а насправді вагітності нема?
Носки на подтяжках• 21 ноября 2023
Може бути все що завгодно.

Наша взяла• 21 ноября 2023
Можливо не правильно показувати якщо проблеми з почками.
Хоча зазвичай якщо вагітність є то уже все
Царевна в уггах• 21 ноября 2023
Навряд.
Він реагує на гормон, значить у вас достатній для реакції рівень. Може показати негативний на ранніх строках, бо концентрація мала. А якщо вже позитивний, то скоріш за все вагітність є.
Щедрик ведрик• 21 ноября 2023
Затримка і позитивний тест, класика. Вітати чи не варто?
Удачная• 21 ноября 2023
Не може. Може не показати, але якщо показав, то це 99 відсотків вагітність
автор Счастье_же_вот_оно • 21 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Не варто😭
Мені 40 і не на часі народжувати (((
KROX@• 21 ноября 2023
Хибно позитивний може бути, якщо певні проблеми зі здоров´ям.
Ще буває біохімічна вагітність. Але це теж впгітність
Виправлялочка• 21 ноября 2023
Ложноположительный тест бывает при гормонпродуцирующей опухоли, некоторых гормональных заболеваниях яичников, при приеме гормональных препаратов от бесплодия, содержащих хгч
Щедрик ведрик• 21 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не варто😭
Мені 40 і не на часі народжувати (((
Зробіть завтра аналіз на хгч, лікар на маленькому терміні не завжди визначить наявність вагітності.

Ума Палата• 21 ноября 2023
Якщо він позитивний, то це точно вагітність, можуть деякі види пухлин давати таку реакцію , але краще вже вагітність
АнтиТроль• 21 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не варто😭
Мені 40 і не на часі народжувати (((
Тоді не затягуйте з візитом до лікаря. Робіть аборт.
njasha• 21 ноября 2023
В мене колись таке було, думала хибний
І от… зараз йому 10
Мамзелькіна• 21 ноября 2023
Тест один сделали? Покажите его. И перед врачом сдайте тест на хгч
Ответ дляАнтиТроль
Завтра йду
Без комплексів• 21 ноября 2023
99% вагітність у Вас затримка, симптоми то до лампочки в мене з двома дітьми ніяких не було симптомів. Начиталася фігні про пухлини, лікар ржала з мене. Тест майже ніколи не помиляється, не робіть дурниць, дбайте про себе і дитину.
Мона_Лиса• 22 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Завтра йду
Автор, як пройшов похід до лікаря?