Дуже гарно, але короткі.
Це щиколотка замерзне. Якщо сніг, то ще снігу насипеться.
Де таке носити
Ответ дляpersonality
Тю. Це ж домашні тапки. Який сніг?
В багатьох луках вони як вуличне взуття.
150 $ за тапки ідея така собі
personality• 22 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
150 $ за тапки ідея така собі
Ну так на суху погоду. На терасу взимку вийти. Але явно не слякоть українську місити
m a r u s y a• 22 ноября 2023
Ну так це ж не на сніг, а на суху прохолодну погоду. Дуже багато іспанок носять такі в іспанську зиму, на суху погоду
Stepa_nida• 22 ноября 2023
Я маю шльопки від аггз, але іншу модель (Funkette).
Це трошки інший лайфстайл просто. Не для довгих прогулянок, не для роботи. Для відпочинку за містом, для походу в кафе чи на шопінг.
На босу ногу вони класно йдуть і тоді, коли теплий одяг ще не вдягаєш, але зранку холодно.
Для європейських зим також класно з короткими курточками.
І ще, з тонкою кашеміровою шкарпеткою в них не холодно і в мінусову погоду.