Видящие_помогите• сегодня в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 153
За
Проти
Всміхайлик• сегодня в 15:37
Ответ дляПані з калабані
А якщо померли діти через війну? І вже немає кого виховувати?
Освобождение, даже для мужчин

ПуГоФФка• сегодня в 15:38
Смотрите, ваш вопрос выглядел так
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:39
Ответ дляПані з калабані
Дівчата, я думаю що це бот.
Там немає сенсу щось доказувати.
Автор думає що своїми пропагандонами низькими змусить жінок більше народжувати.
Щоб жінки більше народжували - треба припиняти війну.
Ніхто не закликає нікого народжувати. Вас, бездітних, закликають виконувати просту чоловічу функцію - йти на фронт.
Забула що?• сегодня в 15:38
Ответ дляВидящие_помогите
Саме так. Мене дуже веселить як вони тут розказують про «реалізацію» 😆 В той час як для призову достатньо мати хочаб одне яйце. Як забігали та заквохтали, ви подивіться 😁
Ой, та кому ти впало, щоб з-за тебе хтось забігав
ПлюшкамиБалуюсь• сегодня в 15:38
Петицію створили і підписують недочоловіки, які хочуть сховатися за жіночими плечима. Фу, мерзота!
ПуГоФФка• сегодня в 15:38
Ответ дляПані з калабані
Дівчата, я думаю що це бот.
Там немає сенсу щось доказувати.
Очень смешно)
А кто то сомневался что это бот🤔
Забула що?• сегодня в 15:38
Ответ дляВидящие_помогите
Ви маєте іти в перших рядах, як громадянка своєї країни, яка не народила громадянина цієї країни. Тобто нічого не дала їй. Тепер маєте дати себе.
🥱
Пожмаковна• сегодня в 15:39
Ответ дляВидящие_помогите
Ні. Я мати і громадянка іншої країні.
Ви взагалі в Україні не живете, яке вам діло?
Ответ дляВсміхайлик
Замените на мужчина и скажите, что ему недоступно из вашего списка?
Ну може чоловіків дійсно почали питати ТЦКашники чи вони «відчувають себе» перед тим як відправляти на передок?

ПуГоФФка• сегодня в 15:39
Ответ дляВидящие_помогите
Ну якщо для того, щоб бути призовним - достаньо мати член - вам достатньо мати матку. Все просто як Божий день. Чи у військоматі зараз питають щось про почуття і самовідчуття і покликання і я це пропустила? 😆😁😱
А ви тут при чому?
Лепетун• сегодня в 15:40
Автор петиції - жінка, 1 підписантка - жінка і 36 чоловіків. Куди котиться ця країна
Пані з калабані• сегодня в 15:40
Ответ дляВсміхайлик
Освобождение, даже для мужчин
Такое может написать только ничтожный человек...
Пожмаковна• сегодня в 15:40
Ответ дляЗабула що?
Та тролина ти
Зелена ботяра на зп
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:40
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А ваші «плечі» якось відрізняються від тих, хто має член, якщо ви не спромоглися навіть народити?
Пані з калабані• сегодня в 15:41
Ответ дляВидящие_помогите
Так я не чоловік, я не буду виконувати чоловічу функцію.
Ласую колобками• сегодня в 15:42
віслала новуость в вайбере, - просто ссілка на єту тему и посмотрите как она отображается в сообщении, я в шоке. Вайбер все считівает и меняет содержимое
ПлюшкамиБалуюсь• сегодня в 15:41
Ответ дляВидящие_помогите
Ти дебіл. Член є, а мозку немає.
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:42
Ответ дляПані з калабані
Якщо не використала матку за призначенням - ти не жінка, а громадянин. Який має виконувати свій обовʼязок.
Пані з калабані• сегодня в 15:42
Ответ дляЛепетун
Це триндець...

Забула що?• сегодня в 15:42
Ответ дляПані з калабані
Дівчата, я думаю що це бот.
Там немає сенсу щось доказувати.
Воно тупе не розуміє, що ніхто не побіжить вагітніти лише через петицію. Я навіть не знаю, хто зважується зараз народжувати. Ціни летять, ракети летять, сьогодні є житло, завтра немає.
Всміхайлик• сегодня в 15:43
Ответ дляПані з калабані
Что именно? Такую норму закона?
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:44
Ответ дляЗабула що?
Тому і маєте з цим щось робити, іти і захищати, щоб не летіло. Якщо не взмозі народити - не треба ховатись за свій гендер і чекати, що хтось з іншим гендером за вас це зробить тільки тому, що має член. Ви свій гендер не використали.
Всміхайлик• сегодня в 15:44
Ответ дляПані з калабані
А кто вы? Женскую функцию не выполнили, тогда кто вы?!
Пані з калабані• сегодня в 15:44
Ответ дляВсміхайлик
Что именно? Такую норму закона?
Яка це норма закона що смерті дітей це освободжєніє мужчін? Як ти могло таке написати????
Забула що?• сегодня в 15:44
Ответ дляЛепетун
А що я кпзала. Попідписують мужики 😂
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:45
Ответ дляВсміхайлик
Дуже хороше запитання.
Всміхайлик• сегодня в 15:46
Ответ дляПані з калабані
Хватит хамить. Открывает закон про мобилизацию и читаем, что в случае погибели в следствие войны или пропавшего без вести близкого родственника человек освобождается от мобилизации.
автор Видящие_помогите • сегодня в 15:46
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ти дебіл. Член є, а мозку немає.
Я жінка і мати. Казала вже це.
ПуГоФФка• сегодня в 15:46
Ответ дляВидящие_помогите
А що ти так забігав? Член вже не працює чи що?
Забула що?• сегодня в 15:47
Ответ дляВидящие_помогите
Щось я не бачу відповіді на пост 175. Немає що сказати, тільки член на думці?