Цвірінь• 22 ноября 2023

Це зараз так модно весь поверх робити одним контуром і с/в і кухню?

На 1 поверсі все в плитці в мене
100 м кВ коридор кухня кладовка
А є ще 2 санвузла по 3 м кВ площа
Дизайнер каже пробити весь перший поверх однаковою плиткою
В мене плитка під дерево
А як тоді робити плитку в самій душовій(піддон)? Іншого виду плитку чи таку як скрізь на підлозі?
Анонимарик• 22 ноября 2023
А дизайнеру ви за що платите? Хай намалює вам варіанти, оберете кращий.

parele• 22 ноября 2023
Мы второй этаж сделали с одним видом ламината, в санузле на полу плитка максимально приближенная к нему, включая поддон. Мне так больше нравится, чем разный пол в каждой комнате (так сейчас на первом этаже, будем все менять).
автор Цвірінь • 22 ноября 2023
Вона мене сама питає що я хочу
А я не знаю як зараз роблять
Я б зробила рожевими стіни
Пузата Хата• 22 ноября 2023
У нас ялинка під дерево. Також дизайнер. Сказали що робимо одним полотном. Але у нас і кімнатах паркет, то такого розміру і кольору, щоб не було переходу. А сан вузли у нас в бежевому кольорі, і на підлозі також.
АнтиТанкист• 22 ноября 2023
У меня ламинат на весь этаж одинаковый, кроме санузла, там плитка.
Люблю ВалЄру• 22 ноября 2023
Ответ дляЦвірінь
Вона мене сама питає що я хочу
А я не знаю як зараз роблять
Я б зробила рожевими стіни
Не надо розовые, я пока искала свою квартиру встречала такую. Жесть домик барби, реально ужас))
a.ostroverh• 22 ноября 2023
Ответ дляЦвірінь
Вона мене сама питає що я хочу
А я не знаю як зараз роблять
Я б зробила рожевими стіни
А Вам кто-то не даёт?
Делайте розовым

Я за пол одним покрытием
Сокодавка ще та• 22 ноября 2023
Ця тенденція вже давненько.
Виглядає класно.
Ми щось ’протупили’ спочатку і почали різну підлогу класти в кімнатах на першому поверсі. Поклали єдиним частину, що відкрита для ока (кухня і коридор). На другому запланували єдиним. У нас ламінат/вініл. Санузли в плитці.
Баба на горошині• 22 ноября 2023
Первый этаж весь одним полом вкатанный. Плитка под дерево. И гардеробные, и санузел, и комнаты, и котельная. На втором этаже в спальнях и в коридоре винил, а в санузле на полу все та же плитка под дерево, что и на первом этаже

Леди Г• 22 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Розовий може бути благородним і круто виглядає в поєднанні з сірим і чорним. Теж мріяла, але чоловік був проти.
Леди Г• 22 ноября 2023
В мене підлога з однієї плитки під дощечку. Але душову виклали керамогранітом іншого формату максимально приближеного кольору. Так менше швів та і якесь візуальне зонування
Леди Г• 22 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Трішки поспамю) ніякої асоціації з Барбі
Люблю ВалЄру• 22 ноября 2023
Ответ дляЛеди Г
Если ближе к пудре, то да вполне хорошо смотрится. Но розовый классический ужас.