Тро Нью-Йорку• 22 ноября 2023

Вазоны в під’їзді . Утеплення

Маю кілька вазонів у під’їзді -1 великий і важкий і кілька менших. Під’їзд не опалюється ,вікна старі ,дерев’яні . Чи є варіант якось утеплити вазони , особливо це стосується великого ,щоб не заносити до квартири і щоб не померзли . Може якось бюджетно і вікна утеплити. Дякую за поради .
Люблю пиво• 22 ноября 2023
Заберіть мотлох з МЗк
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Заберіть мотлох з МЗк
Більше нічого сказати ?
Ms. Iphone• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Більше нічого сказати ?
Замерзнут они, если будут сильные морозы. У меня утепленная лоджия в новострое, но без батареи, современные окна, а овощи мигом замерзают, если провтыкаю. Проще в квартиру занести или отдать в поликлинику, т.п.
Кишмишная Мая• 22 ноября 2023
У мене є колекція картонних коробочок, буду прикрашати ними свій під´їзд.
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я думала,может обмотать утеплителем горшок, что то такое придумать … Как оно на практике …
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Навіть так?)
Замороженная селедка• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
горшок ви обмотаєте, а всю рослину ж ні
Кишмишная Мая• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Навіть так?)
Ну вам же можна, чим я гірша?
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ну вам же можна, чим я гірша?
Мої сусіди не проти, а ваші?
Ms. Iphone• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Влага замерзнет в листьях и земле. Речь естественно о сильных морозах.
Мадам Тю-лю-лю• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Треба зверху зробити як тепличку, накрити поліетиленовим прозорим пакетом, плівкою.
Мадам Тю-лю-лю• 22 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
горшок ви обмотаєте, а всю рослину ж ні
Чому? Поліетиленова плівка ж є
Кишмишная Мая• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мої сусіди не проти, а ваші?
Вони вас прям просили?

Але правила протипожежної безпеки точно проти
Кишмишная Мая• 22 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
В під´їзді завжди више нуля температура
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Вони вас прям просили?

Вам дійсно хочеться про це поговорити?

Повірте , з ПП безпекою все в порядку і нікому і нічому не перешкоджає і загроз не несе . Не переживайте щодо цього )
Я тертий жук• 22 ноября 2023
Думаю, что ничего с ними не будет, в подъезде всегда достаточно тепло. У соседки стояла сансевиерия здоровенная в ведре пластиковом - несколько лет подряд, обычная она, зеленая, росла себе. А я как-то фиалки с подоконника подъездного себе забрала - они сухие были, но не мерзлые. При том, что это была зима, окна тоже деревянные.
Кавуся• 22 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А цього робити не раджу, рослина запріє і зігніє.
Автор ще залежить від рослин. Деякі і при +10 дуба дадуть, а є що і +1 витримують короткочасно
Кишмишная Мая• 22 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вам дійсно хочеться про це поговорити?

Я хочу щоб люди навколо мали трохи культури.
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Чудово !
Творимо культуру кожен на своєму місці !
автор Тро Нью-Йорку • 22 ноября 2023
І під’їзді )