В рот не ложи• 22 ноября 2023
Тягне живіт як на місячні
Дівчата, чи був у вас тягнучий біль як при місячних на перших тижнях? Наче ось ось почнеться а потім притихає
Лікар каже, що може бути варіантом норми, але цікаво чи багато з цим стикались
Пік Антна• 22 ноября 2023
Было, принимала прогестерон и магне Б6, стало намного лучше. Во втором триместре все прошло
Мій не такий• 22 ноября 2023
В 1 беременность очень сильно тянуло пр любом физ. усилии, а-ля поднять чайник, оказался тонус и яйцо сплющенное. Во 2 беременность потягивало иногда - всё в норме было.
Жена сантехника• 22 ноября 2023
Було всю вагітність включно з фоном пологів між переймами))) лікар сказав, варіант норми - і дійсно, всі аналізи та УЗД були чудові. Нічого не лікувала, нічого не призначали, просто нив живіт і все.
Валентина2295• 22 ноября 2023
В першу вагітність майже цілий перший триместр дуже тягнув живіт внизу, а також ноги до коліна. Аж до сліз було боляче. Але все було добре, ні тонуса, нічого. Зараз друга вагітність, то теж були болі, але не такі сильні як в першу, але теж були. Лікар нічого не каже. В першу вагітність говорили так буває. Якщо по узі все добре, то все добре мені говорили.
Скромняшка• 22 ноября 2023
Так тягне, я так місячних чекала місяць,гадала ось ось почнуться )))) доки УЗД не показало 6 тижнів вагітності
Мию вікна у мороз• 22 ноября 2023
У меня болело все и кишечник и как на месячные я не начала пить прогестерон и в результате не сохранила. Надо смотреть по ситуации и слушать врача