AnnaOst• 22 ноября 2023

Безкоштовна нейромережа щоб покреативити)

Дівчата, хто малює-анімує в нейромережах, порадьте щось просте і безкоштовне, або з безкоштовним пробним періодом, типу ідіограм. Мені чисто для розваги
Дякую!
Решка7777• 22 ноября 2023
Этим пользуюсь
Natalifairy• 22 ноября 2023
LeonardoAi
автор AnnaOst • 22 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
Этим пользуюсь
А як ним працювати з зображеннями? Я думала він лише для текстів
автор AnnaOst • 22 ноября 2023
Ответ дляNatalifairy
LeonardoAi
Там є безкоштовний пробний період? А скільки коштує підписка? Я так розумію Леонардо одна з найкращіх
птицаворона• 22 ноября 2023
Ответ дляNatalifairy
LeonardoAi
плюсую до цього комента.
автор AnnaOst • 22 ноября 2023
Ответ дляптицаворона
плюсую до цього комента.
А є безкоштовний пробний період чи варіант безкоштовного використання? Бо я думала там тільки за підпискою