Дуб береза• 22 ноября 2023

Пенсійний фонд України

Добрий вечір, підкажіть будь ласка трудових книжок . Син вперше влаштовується на роботу , йому сказали потрібна електронна трудова книжка. Для того щоб її оформити треба через ПФУ пройти реєстрацію, але його там не зареєстровано так як ніде не працював, в застосунку пише зверніться в ПФУ .....Що робити треба їхати чи є якийсь спосіб там зареєструватися, якщо він ніколи не працював чи має він там бути автоматично?
Цветочница• 22 ноября 2023
Зробіть ЕЦП через приват та спробуйте зареєструватись на порталі ПФУ

Мядуза аля моргонер• 22 ноября 2023
Син...
Зараз така фігня - можуть одразу забрати...((
Цветочница• 22 ноября 2023
Або зателефонуйте на сайті телефони є
автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Син...
Навчається на 5-му курсі інституту, вирішив піти підробити
Мядуза аля моргонер• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Дай Бог йому здоров´я, щастя і безхмарного неба, і вам))
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Там же вроде всё легко и понятно. Заходите на сайт ПФУ, входите в личный кабинет с помощью цифрового ключа, там есть слева электронная книжка
Мядуза аля моргонер• 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Было уже такое:
Заходи - не бойся)
Выходи, но уже не плачь....
Особенно сейчас...

автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
При реєстрації просе код заяви якоїсь.... я спробувала встановити собі застосунок ПФУ то відразу ідентифікувало і весь стаж показало, а в нього не пропускає
автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Было уже такое:
Заходи - не бойся)
Выходи, но уже не плачь....
Особенно сейчас...
Що маєте на увазі?
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Его цифровой ключ не пропускает?
Мядуза аля моргонер• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Що маєте на увазі?
Добре.
Зараз чоловіків просто гребуть в окопи лопатою((
Перша поява в держ. органах - маячок((
Робота: Я не маю пенсії. Працюю на себе.
Ваш син - не знаю... Теж повинен увійти в реалії і знайти себе, а не працювати на когось...
Задираю носа• 22 ноября 2023
В приваті 24 хай син зробить ел. ключ і зайдіть з ключем на портал пфу
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Добре.
Перша поява в держ. органах - маячок((
На себя работаете без отметки в гос органах это как? На огороде, имея хозяйство? Не имеете банковских карт? Не обращаетесь к врачу и тд? На вас не оформлен ни один лицевой счёт коммуналки?
Потому что если хоть что-то из этого есть, то вы під наглядом держави вже є
автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Добре.
Перша поява в держ. органах - маячок((
Ну тут з вами згодна, але я ледь вмовила його що взагалі треба працювати. Ніколи потреби не було , все для нього і за нього, але зараз не про це
Мядуза аля моргонер• 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ні. В мене офшорні рахунки. Держава про мою роботу нічого не знає.
Працівниця року• 22 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Добре.
Перша поява в держ. органах - маячок((
Успокойтесь. Мобилизация с 27 лет, сын автора еще по возрасту никак не подпадает под нее. Он может заходить во все государственные ограны и хоть на голове там стоять
Працівниця року• 22 ноября 2023
По теме - автор у вас взрослый сын, он что самостоятельно не может разобраться как оформиться?? Пусть погуглит, позвонит поспрашивает.
Ну это капец чтоб взрослому фактически мужику мамка бегала узнавала че и как делать.
автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Подзвоне.....попитає ! Але це завтра , а в мене вже нетерплячка😝 і це мені цікаво чи може так бути що немає людини в базі. Ваш коментар дуже важливий 🌹
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Автор, ещё раз задам вопрос: вы с его ЭЦП пробовали входить?

автор Дуб береза • 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Так, через його банк, пише що потрібно взяти паспорт і код і прийти в ПФУ де треба написати заяву і отримати код. Чесно кажучи думала що зараз можно все онлайн оформити без особистої присутності і черг
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
А скрин можно вот этого всего про паспорт , код и заяву ?
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Поняла. Завтра звоните в ваш пенсионный фонд, описываете ситуацию. Это всё можно сделать онлайн, они вам расскажут как, заявление по форме им отправить нужно будет.
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Это есть на сайте ПФУ в помощи регистрации
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
И, вы через вход пробовали или через регистрацию. Я про кнопки на сайте пфу
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я , когда регистрировалась , никаких заяв у меня не просило . У дочки тоже . Аж интересно стало .
Атятя_тётя• 22 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
У меня тоже и у остальных членов семьи.
Но на сайте это есть в помощи, ради интереса посмотрела, первый пункт.
Так видимо хорошо работает у нас ПФУ😡
Как минимум он должен быть в базе после получения Инн.
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
У меня тоже и у остальных членов семьи.
Так видимо хорошо работает у нас ПФУ😡
Ах , это .... Так там и по карте можно , кажется , идентификацию пройти ... Просто эти идиоты так сложно пишут ....