40каградусная• 22 ноября 2023
Почервоніння на попі у дитини
5 років. Я після купання щоразу дивлюсь чи все ок і мажу, якщо червоне. Мене хвилює, чи це нормально і до якого віку я маю це контролювати. Не знаю, чи взагалі мазати потрібно, може воно саме має минути. Як у вас?
Туся муся• 22 ноября 2023
У мене все добре. Я так думаю, бо я свою попу не бачу, и перевірити нема кому, тому сподіваюсь, що не червона.
Аноним НаВсеГда• 22 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Можливо реакція на підгузок?
В пять лет? Автор, у вас дите еще в подгузах бегает?
Завтра не пью• 22 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ой, блін, шось я сліпа.
Аноним НаВсеГда• 22 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Ой, блін, шось я сліпа.
Та бывает))) Ночь уже почти
Аноним НаВсеГда• 22 ноября 2023
Автор, а за сколько покраснение проходит после ванны? Может, правда реакция на воду или сидит в ванне, и кожа краснеет? Попробуйте не мазать вообще неделю и понаблюдать. Если краснота сильная и не проходит днями, стоит обратиться к дерматологу
Завтра не пью• 22 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та бывает))) Ночь уже почти
Саме цікаве, що це ж перше речення))
Я згадала як у моїх були реакції на підгузки і на випорожнення, оце було. Напевно думала, а не читала))
Завтра не пью• 22 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Дитинi 5 років
Тепер треба аналізувати)) де саме почервоніння? Засіб який дитина використовує? Сидить у ванні чи просто душ? Довго? Яка температура води?