Бабульція• 22 ноября 2023

Нова робота, плачу через день

Працювала в бухгалтерії, втікла на іншу посаду, думала класно буде, поряд з домом, дитина під наглядом, місяць буде завтра як вийшла на роботу, я два тижні плачу через день, сьогодні ось отримала за те що я «дуже вумна», мені виявляється не можна з людьми спілкуватися і висловлювати свою думку, не доросла, але ж і я не винна що вони не можуть держатися одного берега.
Чого ж так важко? Просто нестерпно
Счастье_же_вот_оно• 23 ноября 2023
Ищите другую.

автор Бабульція • 23 ноября 2023
Щоб конкретно було зрозуміло, начальник одного з управлінь сьогодні на комісії сказала що дещо не підключене, а я сказала що начальник іншого управління два тижні тому нам показував схему де там що підключено і запевнив що усе ок.
Отака моя провина.
Ну хоч би між собою домовились що брехати
Коко На Страже• 23 ноября 2023
В смысле не доросла?Вы по работе что-то не то сказали?
Безлім на все• 23 ноября 2023
Хто вони? Якого берега треба держатися?
Мао_Мяо• 23 ноября 2023
А ревете чего? Ну, в след раз будете свое мнение озвучивать, когда спросят.
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Буквально через кілька годин мій безпосередній керівник вже отримала наганяй і прийшла мене повідомити що мною дуже не задоволені, через мій довгий язик.
Не сварила, не кричала, вона дуже коректна, але мені не дуже норм така позиція колег
Мао_Мяо• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Это случилось один раз, а вы ревете уже месяц? Непонятно стало.
Скіфська пектораль• 23 ноября 2023
Нічо не понятно і не дуже інтересно))
А по факту - ви ж не дерево, шукайте далі
Коко На Страже• 23 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
Хто вони? Якого берега треба держатися?
Когда два начальника со своими разными тараканами,подчинённому сложно работать,потому что иногда приходится делать сразу противоположные вещи.А у автора просто не договорились,что брехать,чтоб ладненько было)

автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ну бо минулого разу до мене були претензії що я нібито «дуже очарована» однією особою з опозиції, типу треба тримати себе в руках, бо вона обов’язково мене підставить (і це при тому що ми з нею справ не маємо, та і вона дійсно є для мене прикладом наполегливості і професіоналізму)
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ну це для наглядності
Maliva• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Отака моя провина.
Адаптаційний період 1 - 3 місяці.
Мао_Мяо• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Каким образом вы были ’очарованы’,что вам сделали замечание? Без обид, но пока складывается впечатление, что у вас ноль стрессоустойчивости, зато много мнительности.
Залізна пані• 23 ноября 2023
Таке враження, що ви не дуже розібрались в ситуації, і комусь щось таке сказали. Може, справді варто якось тихіше бути перший час, поки не будете мати точних аргументів?
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Отака моя провина.
а кто вас за язык тянул сливать чужого руководителя?
Болтушка Му• 23 ноября 2023
Удалено администрацией...
Безлім на все• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Удалено администрацией...
Поміркована думка• 23 ноября 2023
Бывает такое ’не ко двору метла пришлась’
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Та то у когось параноя, вона думає що всі навколо їй вороги, тому мені, як підлеглій особі, не можна цікавитись досвідом інших людей

Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
автор, это не нормально изза этого реветь. вы у врача давно были? гормоны/ щитовидку проверяли?
Скіфська пектораль• 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Трандичих взагалі не люблять, ніде. Краще розумно мовчати, ніж тупо говорити.
Мао_Мяо• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
А у вас что? Может вы того человека забэмбали, чтобы опытом поделился?
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну взагалі-то ми працюємо над одним проектом, як один може казати що усе ок, все працює, а інша що там нічого не підключено, тому треба ще час/гроші/ресурс, якщо перший вже відзвітувався?
Не стесняюсь• 23 ноября 2023
Ну тут 2 варіанти:працювати і тримати свої думки при собі,якщо хоч зарплатня пристойна або шукати далі.
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Не виключаю що так воно і є
Скіфська пектораль• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
І ви вирішили це озвучити перед усіма на планьорці? Мда
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Доречі, так, як не гляну, увесь час бігають палити і каву сьорбають
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляMaliva
Адаптаційний період 1 - 3 місяці.
Дякую, теж схиляюсь до того що треба почекати. Ну може назад піду, як тут зовсім гайки будуть
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
ну, он отчитался. закрыл дедлайн. мог этот хвост, допустим, завтра закрыть. не успел- заметили.
вас спрашивали? ЛИЧНО и персоналтно:’ Галя, в чем дело? почему не подклбчено?
или вы вместо того, чтобы на вопрос, который так и не прозвучал, спокойно сказать:’ Олтга Иванрвна, вроли бы все было ок, сегодня же перепроверим и исправим’ открыли рот и слили чувака.
что значит они не договорятся? вы команда.

автор, вы тут выступили не але . это им рыдать надо .
Крию матом страшно• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Отака моя провина.
А вас кто-то спрашивал?