Бабульція• 22 ноября 2023

Нова робота, плачу через день

Працювала в бухгалтерії, втікла на іншу посаду, думала класно буде, поряд з домом, дитина під наглядом, місяць буде завтра як вийшла на роботу, я два тижні плачу через день, сьогодні ось отримала за те що я «дуже вумна», мені виявляється не можна з людьми спілкуватися і висловлювати свою думку, не доросла, але ж і я не винна що вони не можуть держатися одного берега.
Чого ж так важко? Просто нестерпно
Evga32• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Доречі, так, як не гляну, увесь час бігають палити і каву сьорбають
І ви й досі про це не розказали на планьорці перед усіма? Непорядок

автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
ну, он отчитался. закрыл дедлайн. мог этот хвост, допустим, завтра закрыть. не успел- заметили.
вас спрашивали? ЛИЧНО и персоналтно:’ Галя, в чем дело? почему не подклбчено?
или вы вместо того, чтобы на вопрос, который так и не прозвучал, спокойно сказать:’ Олтга Иванрвна, вроли бы все было ок, сегодня же перепроверим и исправим’ открыли рот и слили чувака.
что значит они не договорятся? вы команда.

автор, вы тут выступили не але . это им рыдать надо .
Він не закрив дедлайн, він взяв схему 50-річної давнини і показав підключення, два тижні тому.
А сьогодні було озвучено що треба ще тринадцять мільйонів на підключення комунікацій що нам два тижні тому показали і сказали що усе ок.
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Автор, смотрите. Вырисовываются два очевидных момента.
1) К врачу таки надо. Здоровье прежде всего. И это я не тролю. А прям настаиваю. Сами убедитесь, когда пропьете баблеточек, и жизнь наладится.
2). Вы стукачка. К сожалению . Во всяком случае выглядите так для команды. С этим надо шо то делать. Вы никогда раньше в командных проектах не участвовали?
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
так и мужик показал ее давно. еще дотнового ТЗ.
но , на самом деле это не вадно. В команде все должны прикрывать жопы друг другу.
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Та сдам сесію може легше стане, бо поки моя багатозадачність не альо
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ага, а потім прийшов і знову показав і такий «не знаю що там не підключене, осьо усе є»
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
к врачу идите. успокоительное назначат. или может гормончики.
Всех в сад• 23 ноября 2023
Автор, …ви просто не дуже навчені життям) потрібно було не виставляти керівника ідіотом, а сказати щось типу «а може ось так зробимо, кажуть , там якась схема була» або взагалі промовчати )
Начальство не любить ,коли його повчають -це «прівєт «з совка
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Вы читаете мимо букв. Как сито в голове. Вам все пишут истиную причину конфликта. И обьясняют. А вы рогом уперлись.
Автор, быковать ваще не вариант. Учитесь сосуществовать с командой. Иначе будете вылетать отовсюду. Команда это как семья. Со своими характерами, привычками, плюсами и минусами. Нужно встраиваться.

автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Усі плюс-мінус одного віку, діапазон 28-37 років
Семенівни сусідка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
мдя. тупой, но исполнительный
Поміркована думка• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Дякую, теж схиляюсь до того що треба почекати. Ну може назад піду, як тут зовсім гайки будуть
Так)
Зараз Ви помітили особливості комунікації між різними ланками цього підприємства.
Згодом зрозумієте переваги та недоліки для себе співпраці в цьому середовищі. А також оцінете свої можливості щодо подальшого перебування там.
Щасти Вам)
Шукаю трусики• 23 ноября 2023
Матір божа, коли ви там працювати встигаєте за санта-барбарою такою?
Evga32• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
а це хоч до чого? Субординація там, чи типу такого чогось, не чули?
автор Бабульція • 23 ноября 2023
Ответ дляEvga32
До того що до совку нам всім далеко
Всех в сад• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Ну до чого вік? Це виховання таке
Я на хвилинку• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Щоб конкретно було зрозуміло, начальник одного з управлінь сьогодні на комісії сказала що дещо не підключене, а я сказала що начальник іншого управління два тижні тому нам показував схему де там що підключено і запевнив що усе ок.
Отака моя провина.
Ну хоч би між собою домовились що брехати
Вы его подставили и еще удивляетесь
Вас спрашивали? Вы влезли в разговор, а у них там свои мутки какие-то. Дождетесь-договоритесь до того, что подставят вас.
Я на хвилинку• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Буквально через кілька годин мій безпосередній керівник вже отримала наганяй і прийшла мене повідомити що мною дуже не задоволені, через мій довгий язик.
Не сварила, не кричала, вона дуже коректна, але мені не дуже норм така позиція колег
Вы странная. Если вам не норм, то заявите на них в полицию. Если вам все равно и нужна работа, то не встревайте с такими разоблачениями.
Вы, наверно, очень молоды.
Счастье_же_вот_оно• 23 ноября 2023
Ого сколько коррупционеров в теме всплыло

Из Виа-гры• 23 ноября 2023
Автор, вы - выскочка.
Сидите тихо, пока новенькая, и присматривайтесь. Вы можете триста раз быть правой, но реакция на ваше поведение говорит сама за себя. Пришла тут и умничает, порядков не понимает. Такую борзость прощают только очевидным талантам и харизматикам, а это не вы.
Я на хвилинку• 23 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Никто не всплыл, вы ищете не того кота и не в той комнате. Никто ж не написал: ах, какие молодцы эти ребята-коррупционеры!
А все пишут о том, почему гнобят автора, мы ж ЕЕ проблему обсуждаем, а не этих типов.
Напишите вы как ей надо сделать правильно.
Потребую апгрейду• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Отака моя провина.
А вас лично об этом спрашивали? Как вы к этому начальнику управления относитесь волане иерархии? Подобные замечания подчиненным на общем собрании высказывать некорректно.
Продаю витрішки• 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Это случилось один раз, а вы ревете уже месяц? Непонятно стало.
Вам же написали, ще через день щось стається.
Продаю витрішки• 23 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Каким образом вы были ’очарованы’,что вам сделали замечание? Без обид, но пока складывается впечатление, что у вас ноль стрессоустойчивости, зато много мнительности.
Это невосприятие несправедливости. У меня тоже такое .
Продаю витрішки• 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
То есть претензии к ней что она виновата. И она должна молчать и соглашаться, что она виновата.
Невидимка Майя• 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Не тільки стукач, а і дуже багато говорить лишнього . А таких не люблять
Треба підробіток• 23 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Отака моя провина.
Так, ви дуже розумна) таких не люблять)
Эт вернячОк• 23 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
’В команде все должны прикрывать жопы друг другу.’ - это треп ’эффективных’ управленцев и в реальной жизни работает пока кого то одного не взяли за жоппу. В команде всегда есть козел отпущения, двигатель идей и те кто плывет по течению.
Добрый Йиннот• 23 ноября 2023
Дорога авторко, вам слід вчитися розуміти, про що саме ваша робота. Йдеться не тільки про нинішнє, а й про будь-яке інше робоче місце.
Бувають щасливі випадки, коли проект - про творчість та розвиток. Тут доречна ініціатива та чесні висловлювання.
Але ж існують місця, де йдеться про ’відбування’, бюрократію та підводні камені.

Не завжди начальник, який щось ’не те’ сказав, поганий. Можливо, прямих способів здобути фінансування нема і треба хитрувати. Можливо, в тій конторі ініціатива буде покарана захмарними вимогами. Саме про такі підводні камені можуть знати місцеві.
Невідомо, що є мотивом замовчування: марнотратство чи набутий корисний досвід.

Рюмсати поки нема з чого. Неприємна ситуація? Так. Але це лише сигнал для коригування поведінки. Придивіться, пильнуйте, а вже з часом зробіть висновки.

Не сваріть себе через зміну роботи. Це в будь-якому випадку позитивна динаміка. Не сподобається тут, пошукаєте ще. Це краще, ніж десятки років пускати десь коріння.
Мао_Мяо• 23 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Через день в течении месяца что-то каждый раз происходит? Прямо увлекательные приключения, а не работа: танцы с бубнами и плач Ярославны.