Нематрьошка• 23 ноября 2023
Що робити, якщо він прийшов в такому на побачення?
Дівчата, як реанімувати відносини після того як він так вчинив? Які взагалі ваші дії, якщо зустрічаєтесь з МЧ, наче влітку все норм, а потім настає зима і він чимчикує в такому картузі до вас на побачення? Ваші дії?
Результат:
вже голосів:
55 (39.01%)
Кажу - Здравствуйтє, Шерлок!
28 (19.86%)
Тягну за козирьок і смокчемся
25 (17.73%)
А мені подобається
17 (12.06%)
Це просто останнє побачення
16 (11.35%)
Через таке я досі незаймана(
Нематрьошка
• 23 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Якщо він був взутий у бархатні тЯгі, то ця шляпка взагалі значення немає. Хоч в ній, хоч без. Головне педалі
уфф
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Я хз, шо то за ’девайс’ такий, воно наче і шапка, а наче і картуз, гібрид, буду вдячна, якщо підскажете як правильно
Такій красуня хіба треба підказки? ДумайТе.
’Зимова шапка пілот’ в нього, а у Вас марля .
Нематрьошка
• 23 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Так, авжеж потрібні! Я ж красунька, а не ерудитка)
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Дай Боже, щоб хлопець вчасно роздупливсь хто Ви є і пішов своєю дорогою. Може картуз завржає у відносинах .. Але це не картуз.
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Такі підкрадулі мав?
Це ж сценічні. Хіба авторка з артистом чи співаком зустрічається?
Нематрьошка
• 23 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Я от подумала, можливо ви і праві
Мона Лиза• 23 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
То є парадні, на неділю десь тако на вихід, або до церкви.
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Як казала одна жінка-довгожителька, для чого носити взуття, воно дороге, то хіба до церкви чи де серед людей вийти. Ходила з весни до снігу босоніж.
Нематрьошка
• 23 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Вони зараз і практичні, йтиме і сніг розчищатиме направо та наліво! Щоб тендітна мила паняночка слідом йшла і не провалювалась своїми чобіточкамиу у сніг
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Замовив мій чоловік головний убір на зиму. Ну я була впевнена , що в коробці ТМ Шапельє чергова твідова бейсболка ну ще може шапка пілота не утеплена....., відкриваю, а в коробці конфедератка! Я дзвоню чоловікові(добре, що не в ательє), пересорт! Він каже: ні,все ок, я цього сезону буду в конведератцв
Нематрьошка
• 23 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Він мабуть творча людина?)
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Він мабуть творча людина?)
Я вже думала кіпіш піднімати , що в коробці щось не те...а воно те. Незвичний для мене образ, а що робить? Видно до 55 років йому бейсболки твідові набридли(все одно носить, але не так активно), вирішив більш по представницьких виглядати
БоВжеВільна• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Я красавиця, і він красавець, от тільки між нами оцей його картуз(
Ваша «чиполлинка» намного прекрасней.
На пів ставки• 23 ноября 2023
мне было 15, и из-за подобного я рассталась с парнем.
через время недоумевала с этой ситуации, так как это было единственным что мне в нём не нравилось.
Апрель Ивановна• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Я в стільной і модной)
Знаєте бачила на днях відосик,типу коли стосунки почалися влітку,а тут стало холодно,і до тебе приїздить хлопець в не зрозумілому одязі,і погляд дівчини,на його убрання)
КонФФетОшка• 23 ноября 2023
Вот у людей проблема века. Не тот головной убор на свидании.
Серезно? Не стильный кандидат, типа? Не достоин ее величества со своими вкусами?
Может у него шнурки не того цвета были?
Fashion_besties• 23 ноября 2023
Норм шапка ) и отит ветер в уши не надует. Всегда будет вас слышать хорошо.
Я такую зимой ношу. Обожаю, какая удобная
Василина Семеніч• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Ні, це він за мною бігає, ще й як =)
Може він лікар, і баче, що може користь принести?
РокерША• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Я в стільной і модной)
Значит мужчинам в нормальных шапках вы неинтересны
РокерША• 23 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Вона дуже тепла, ета’ марля’, а він не перебірливий в стилі, я йому любою сподобаюсь, ну в мене і зовнішість така, шо на мене хоч бабин платок натягни, я буду гарнюнька
Походу у вас корона люстру царапает
ТаЕщеОптимистка• 23 ноября 2023
Мій купив таку теплу шапку ушанку,приїхав його кум і з розгону каже’ти наче лох’🤣
Просто деяким такі ідуть,моєму точно-ні
Ми поржали і викинули її в ’кошик добра’ на вулиці
Просто деяким такі ідуть,моєму точно-ні