23 ноября 2023

Дівчата допоможіть Coach

Замовила сумку на распродажі в coachaytlet Дуже її хотіла . А сьогодні отримала лист , що сумки були дуже популярні і закінчились на сайті . І відмінили заказ . Як в них з поверненням коштів ? Буду вдячна за відповідь
дивчинка 23 ноября 2023
Вы не на eobuwie заказывали?там сейчас 25% на асе, проверьте цену
автор Леді Душка 23 ноября 2023
Ответ длядивчинка
Вы не на eobuwie заказывали?там сейчас 25% на асе, проверьте цену
Ні , з Америки
Значно дешевше замовляла і теж -25%
КАПСЛОЧНИЦА 23 ноября 2023
повернуть гроші до 14 календарних днів, не переживайте.