Цідило правди• 23 ноября 2023

Подарувати гроші

Підкажіть, будь ласка, як можна офіційно оформити факт дарування грошей від батьків дитині?
Оля_с_киркою• 23 ноября 2023
Договором дарування

автор Цідило правди • 23 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Договором дарування
Це оформляється в нотаріуса? Чи потрібно при цьому фізично передавати гроші з рук в руки?
Оля_с_киркою• 23 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Нотаріус засвідчує юридичний факт від імені держави. Факт передачі предмета дарування підтверджують сторони угоди своїми підписами
ГЛЮкоза• 23 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
а квартиру, в случае дарения, вы тоже приносите нотариусу показать?
ГЛЮкоза• 23 ноября 2023
безусловно, вам нужен будет либо официальный трансфер потом со счета на счет, либо да, просто сам договор.
автор Цідило правди • 23 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Не дарувала квартиру. Але гадаю, що як мінімум документи на квартиру нотаріусу приносять в такому випадку
автор Цідило правди • 23 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ні, це будуть готівкові кошти