Цідило правди• 23 ноября 2023
Подарувати гроші
Підкажіть, будь ласка, як можна офіційно оформити факт дарування грошей від батьків дитині?
Цідило правди
• 23 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Договором дарування
Це оформляється в нотаріуса? Чи потрібно при цьому фізично передавати гроші з рук в руки?
Оля_с_киркою• 23 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Нотаріус засвідчує юридичний факт від імені держави. Факт передачі предмета дарування підтверджують сторони угоди своїми підписами
ГЛЮкоза• 23 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
а квартиру, в случае дарения, вы тоже приносите нотариусу показать?
ГЛЮкоза• 23 ноября 2023
безусловно, вам нужен будет либо официальный трансфер потом со счета на счет, либо да, просто сам договор.
Цідило правди
• 23 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Не дарувала квартиру. Але гадаю, що як мінімум документи на квартиру нотаріусу приносять в такому випадку
Цідило правди
• 23 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ні, це будуть готівкові кошти