Завжди мало• 23 ноября 2023
А вам тоже кажется, что дети стали больше болеть, чем в вашем детстве?
Я пробовала найти статистику в сети, но ее просто нет.
Смотрите. Когда я училась в школе, у нас было по 5 классов в параллели. За все годы погиб один мальчик помладше (поезд), девочка на коньках въехала под машину из моего класса и девочка постарше разбилась на мотоцикле.
В соседней школе мальчик погиб в трансформаторной будке и тоже девочка разбилась.
Все такие случаи становились темой для обсуждения надолго. Но никто ни в школе, ни в садике не умирал от болезней.
Конечно, были наверняка дети с инвалидностью, о которых мы не знали. Но новых не добавлялось
А сейчас такое ощущение, что невероятное количество детей серьезно заболевает
Котогосподиня• 23 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
я малого отправил в школу в -23, жена промолчала, в школе было пару человек, до сих пор мне вспоминают)))
Мы в -30 радовались, что школа закрылась. На горках супераншлаг был.
Муууумие• 23 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Не было особо популярно водить туда детей, считали, что школы достаточно. Из моих 4 подруг только одна ходила - в бассейн. И такого разнообразия не было все равно - те же боевые искусства не так давно есть. А плетение вологодских кружев, авиамоделирование или кружок радиолюбителя вообще мало кому интересны.
Одна из моих бывших одноклассниц ходила на самбо. Это было в начале 2000-х
Добрый Йиннот• 23 ноября 2023
Маячня. Сучасні діти більш доглянуті, у сраку безліч хвороб ігнорувалося. От і ’секрет успіху поколінь’.
Котогосподиня• 23 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Начало 2000 - это цивилизация по сравнению с 80-90.
Николай-b526• 23 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
та ну у нас наоборот все куда-то но походили...фехтование было популярно, дома Пыонеров работали, были спортивные классы (чего нет сейчас)
З горіха зерня• 23 ноября 2023
Ви про серйозні хвороби я так розумію маєте на увазі.
Але якщо про звичайні віруси, ротавіруси, то точно їх не було стільки в дитинстві моєму. Зараз ротавірус як влізе в сім´ю, то від малого до великого какають і ригають. Ну де це було таке в нас? І любий вірус діти приносять і ми з чоловіком хворієм також. Іноді ледь помітно, але вче частіше сильно нас качає, що й діти швидше одужують, а у нас до антибіотиків доходить.
Згадую школу, діти хворіли, але пару яоловік з класу. Бувало як захворіє 5, то це вже збирали статистику по школі і тиждень карантину в зимовий чаа як грип. А в осінній і весняний не було скільки вірусів, як тепер
Харчовий тріль• 23 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Экология хуже стала, да и уровень жизни.
Если родители курят во время беременности и после рождения ребенка рядом с коляской.
Ви вважаєте що за радянських часів не курили вдома де є дитина? Курили і набагато більше ніж зараз
Лупаю цю скелю• 23 ноября 2023
Ну спорне питання, хворіли завжди. Можливо справді меньше, наприклад той же аутизм і онкологія по статистиці зараз значно частіше зустрічаються.
Але мені 37 і я в своєму дитинстві знала дуже багато дітей, які хворіють, можливо тому, що сама на інвалідності з дитинства.
Я астматик і до 3 років взагалі частіше в лікарні була, ніж вдома, в школі теж хворіла. І лікарня була забита, і в санаторій з соляними шахтами було важко потрапити, там таких дітей астматиків теж багато було. Двоюрідний брат мав проблеми з печінкою і ми навіть одночасно в лікарні лежали, але на різних поверхах.
В будинку було 2 дітей з дцп, 1 з синдромом дауна, 2 розумово неповносправних.
В молодшій школі в однокласниці були проблеми з нирками, інша дівчинка в школі мала хворе серце, ще одну мама навіть в старших класах водила до школи, ймовірно була легка розумова відсталість чи аутизм. В родині в 2ох дітей була епілепсія. А в підлітковому віці ще й токсичним зобом захворіла, то ще й в лікарні з багатьма дітьми діабетиками познайомилася.
А ще скільки випадків батьки розповідали.
Хоча загалом так, я і в дитинстві, і в молодості трохи білою вороною була, бо більшість довкола здорові, а в мене завжди якісь проблеми. І так, якщо б я здорова була, то на всіх цих хворих дітей не звернула б увагу і не запам´ятала.
Кастрюлька• 23 ноября 2023
В моєму випадку, я більше хворіла, але ніхто особливо не переймався моїм лікуванням, профілактикою... Мої діти так не хворіли.