Апофиозная• 23 ноября 2023

Праведная пришла навести лад

разве человеку не все равно ?
Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Тобто я можу набрехати по телефону вашому сімейному про різноманітні хвороби і вона наскидає рецептів смсками. Як її прізвище? Яке місто?
Ні, моєму ви не можете набрехати. Брешіть своєму. А мій сімейний знає мене і мої хвороби. В нас немає проблем дистанційно обмінятись результатами аналізів, обстежень, консультацій з вузькими спеціалістами. Якщо треба - відеозв´язок.

Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
То ви провели надіюсь? Бо в Вас такі вимоги до інших, що думаю до себе Ви б мали бути ще вимогливішою)
Які вимоги в мене? Рецептурні ліки за рецептом? Так це не мої вимоги) це закон вимагає.
І так - необхідність в знеболенні підтверджена.
Отчебучкина• 23 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
То той фармацефт також може знає ту дівчину? Ні?
А що особисте знайомство то перепустка в смс-рецепти? Ви не писали, що проходили онлайн огляд і надсилали онлайн аналізи, а написали, що ото хєрня, позвонила, типу лікар карманий виписав смскою рецепта. Хіба ні? А зараз виправдовуєтесь і аналізи скидали і мрт скидали)
Отчебучкина• 23 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ви написали, що вам рецепт без проблем смскою кидають. То яка різниця хто порушує закон, лікар чи фармацефт? Перечитайте що ви писали і в якому ключі, і не виправдовуйтесь зараз мрт)
Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Фармацевт не виписує рецепти.
Я написала, що лікар може скинути рецепт смскою. Що не так? Він може і в хелсімі його скинути. Якщо в нього є потреба підтвердження, то є засоби зробити це дистанційно, і це абсолютно законно. Так само він має право дистанційно без огляду надати рецепт на ліки, які ви приймаєте на постійній основі. Це якщо ви не знали.
Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Так, без проблем. МРТ я не надавала дистанційно, принесла вже після операції. Візит до травматолога сімейний може підтвердити через хелсімі - він реєструється.
КаРаКаТиЦа• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
антибіотикорезистний туберкульоз - це ви самі діагноз придумали, воно навіть не гуглиться, немає такого)
к сожалению есть : мультирезистентный туберкульоз называется. Я в проектах Глобального фонда работаю, так вот лекарства для борьбы с туберкульозом в Украины и другие страны развивающиеся всегда приходят на поколение ниже того что сейчас есть на рынке. На вопрос донорам почему? Ответ: у вас такой бардак с фармацевтикой, народ пьет антибиотики как хочет, чтобы было хоть что то к чему еще не выработался имунитет и можно будет лечить
Отчебучкина• 23 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Боже як за нас переживають).
КаРаКаТиЦа• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Боже як за нас переживають).
Они не за нас переживают, они за себе переживают, чтобы мы заразу не разносили и ее можно было лечить

Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Боже як за нас переживають).
Вони більше переживають за себе. І це логічно.
Отчебучкина• 23 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ну тогда другое дело. Может быть(
ЯблокоРаздора• 23 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
ви так і не зрозуміли, про що вам пишуть!
ЯблокоРаздора• 23 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
І ще вона єдиний пацієнт того сімейного
ЯблокоРаздора• 23 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Фармацевт не виписує рецепти.
Постійна основа, це ви про сильні знеболювальні при травмі коліна?
Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Це ви не розумієте, про що я пишу
Астоновитесь!• 23 ноября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні, я про ліки при хронічних хворобах.
HupBaHa• 23 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Пишуть. Мені при останній консультації виписали рецепт. До речі звичайний, ручкою на папері. Я думала є якісь електронні.
я тоже попросила семейную, чтобы сделала мне такой рецепт. Но если говорить серьезно, дебилизм чистой воды
Викупана• 23 ноября 2023
Ответ дляHupBaHa
Та як сказати..я ось читала нещодавно спільноту з теми акне, так там люди самі собі призначають ОК. Ну як це? Це ж не аскорбінка. Нехай би були по рецепту, але с легкою процедурою отримання, тривалим терміном, онлайн продовженням. Бо як завжди ініціатива ніби не погана, а реалізація через ж..