Единорог помог• сегодня в 12:21
Война кончится в этом году?
Есть тут кто знает?
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Тримайте мене десятеро. А патріотизм вже заборонений для українців???
Чому заборонений? Наслідки просто випалені території з людьми. Розуміли ж що так буде, що ж тепер побиватися.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляПомидорина
А вы думаете те кто на фронте хотят? Им приходится воевать. Думаете они не хотят жить спокойно, спать дома, детей видеть?
Идёт война, условия должны быть одинаковые для всех
Хотят домой, естественно, но понимают, что надо обороняться дальше. Так вот, одинаковые, потому надо усилить мобилизацию и действовать жёстче, а не отпускать этих кричащих и никак не ограничивать их со стороны государства.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляПомидорина
Где? У нас в сзч больше, чем на фронте. Не учитывая потенциальных
Точно не больше, не так много идёт в сзч
Гопница-Советчица• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Во первых потери у нас меньше, а во вторых, какой выход предлагаете? Капитуляцию?
Звідки ви знаєте про втрати? Зєля сказав? В нас смертність перевищує народжуваність майже вчетверо,без урахування безвісти зниклих.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ті що в СЗЧ, почали відстрілюватися від ТЦК і різати лікарів ВЛК. Бо шлях один - в Скелю.
Звісно, це на руку москалям, вони це підігрівають всіляко, але зелена падаль втратила кредит довіри.
СЗЧ не задерживают ТЦК и не везёт их никто на ВЛК для военнообязанных, вы бы знали, если бы хоть кто-то воевал в семье)
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Куди ще жостче? В селах виламують двері в хатах, в Скелі розстрілюють тих, хто тікає в СЗЧ.
Допоможіть знайти• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог помог
‼️☄️ К Земле приближается 750-метровый астероид, – NASA.
Небесное тело приблизится к нашей планете уже 9 августа. Расстояние составит около 5 млн км, поэтому объект считается «потенциально опасным».
Понаблюдать за его траекторией в режиме онлайн можно на сайте NASA
В зв`язку з цим мене туже хвилює:
1.Чому 3AI Atlas, яку чекали в грудні 2025, так безпонтово пройшла повз нас,
2. Чому проєкт SETI уперше за 15 років оновив інструкції на випадок виявлення позаземного життя
Сувора процедура відповіді: Будь-яка відповідь на сигнал – це рішення всього людства, а не одного уряду чи групи вчених. Консультації мають проходити виключно через ООН та міжнародні органи. До їхнього завершення надсилати будь-які сигнали у космос суворо заборонено.
і
3. Куди подівся хантавірyс, так активно все починалось на кораблі в травні і...
і
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
Так отож, всі,хто зараз не на фронті - потенційні СЗЧ -шники. По факту воювати нема ким.
Не правда, очень многие таки воюют нормально.
Черпак_для_фантазий• 2 часа назад
Ответ дляСільський ансамбль
О ес!
Давно пора этих косильщиков на фронт отрпавить!
так кто должен за инв 1-2гр доглядать? ТЦК?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Та що ви кажете. ТЦК затримують всіх, навіть військових у відпустках, спочатку дають по голові, потім через пару годин таки перевіряють документи і викидають з бусіків на обочинах.
Сільський ансамбль• 2 часа назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Центр протидії дезінформації спростував поширену інформацію про нібито внесення змін до законодавства щодо мобілізації. У відомстві заявили, що жодних законодавчих змін у цій сфері не ухвалювали, а повідомлення, які поширюються в мережі, не відповідають дійсності.
Раніше Донецький обласний ТЦК та СП опублікував повідомлення, в якому йшлося, що після набрання чинності змінами до законодавства скоротився перелік категорій військовозобов’язаних, які мають право на відстрочку від мобілізації.
Зокрема, зазначалося, що право на відстрочку нібито втратили багатодітні чоловіки із заборгованістю зі сплати аліментів, особи, які доглядають за чоловіком або дружиною з інвалідністю III групи, а також батьки-одинаки, якщо другий із батьків не позбавлений батьківських прав, не помер, не визнаний безвісти зниклим або не відбуває покарання.
Водночас у ЦПД РНБО наголосили, що жодних змін до законодавства про мобілізацію не ухвалювали. Крім того, повідомлення з відповідною інформацією було видалено зі сторінки Донецького обласного ТЦК.
Черпак_для_фантазий• 2 часа назад
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ніщо не заважає випалювати москальські території. От тільки союзнички сцикливі. А цього ми дійсно не очікували, що настільки.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
При чем тут это зечмо? Много кто на войне, ну и не только. Я не писала, что у нас 50 т, но и не больше чем у рашиков точно.
Так выехало сколько? Рожать некому 🤷
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ещё раз, жёстче, это всех кто по документам должен служить мобилизируются и едет, а не отпускать.
Блок всех гос услуг. Арест на все имущество.
Я понимаю, что вам в Германии хорошо, но мы тут тоже жить хотим.
Скеля это отдельная история.
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Серйозно не очікували? На що можна було надіятись коли там 140млн, а рас 40, коли там нроші є а в нас тільки тредити.?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Скеля это отдельная история.
Від того, що за півроку перемолотять в Скелі півмільйона придатних, вам стане якось легше? Не стане. І ви про це знаєте.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Смешно)))))
Вы пока на пособиях сидите, потратьте время на изучение механизма задержания сзч. Начните с полиции (полковых), всп и брез.
фрау Гітта• 2 часа назад
Хуйло набирає лише оберти, сказав, що всі громадяни росії підтримують сво, і війна буде ще 3 роки. Не хоче старий виродок в Гаагу, буде вбивати й надалі і своїх, і чужих громадян.
Меряю линейкой• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Якщо вірити Президенту, то втрати у нас значно менші, раз на тридцять. Але пригадаємо, що військові дії ведуться у піхотному та артилерійському форматі, за підтримки дронів, причому саме на території України. Сумарні втрати, військові + цивільні, можуть бути навіть більшими.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Кредити також гроші, але справа не в цьому.
Сраний Трамп і сциклива Європа не дали далекобійної зброї, а тому закидування піхотою з наловлених ботаніків кілл-зони під дронами це просто самогубство леммінгів
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Кто мешает самому определить куда идти служить и не попасть в скелю? Более того, если не кидаться на полицию, то и при мобилизации есть рекрутинг с норм бригадами.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Смешно)))))
Витратила і на це час. Ну давайте ще військові патрулі вдесятеро збільшить, щоб в кожному селі ходили. Мало там бугаїв в ТЦК і поліції.
Гопница-Советчица• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Воюють? В тилу вони воюють. Більшість тікає і це не я придумала. Третина доходить до бойових бригад. Були офіційні коментарі з цього приводу.На початок осені під 400 тис. проваджень по СЗЧ. Кожного місяця по 20 -22 тис. нових проваджень. Це те,що встигають опрацювати. Порахуйте,скільки таких людей на даний момент. Під 600 тис. Тенденція не зменшується. Це також офіційний коментар представників влади.
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляСільський ансамбль
До 30 августа закончится
Мне нужно до 22го автуста. Можна?
Сільський ансамбль• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Мне нужно до 22го автуста. Можна?
Зписала, вже ворожу
з вас 105 грн 57 коп
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Тобто коли вони небо пожлобились щакрить літаками, щоб в нас мирні не гинули в березні 2022 у вас питань не виникло, що це війна в довгу? І їм нецікаво її закінчить за лічені години?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Нет, не закончится.
С 1 августа грести будут по новому - 8(!) категорий отсроченных отменили
То они перегрелись. Уже удалили тот пост
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Угу, а потім в бригаду приходить рознарядка ’Надати людей для Скелі’. Наступного дня рапорт ’Нема вже ваших людей у Скелі’.
Реальна історія з перших вуст від знайомого, який на нулі.
КокошинЭль• 2 часа назад
Ответ дляМеряю линейкой
А ещё можно верить в 🦄)))))
Пехота....ну я незнаю где ещё глобально есть пехота, вот честно, а арта и дроны да, сейчас дронщиков очень не хватает и кто на нрк.