Ms. Iphone• 23 ноября 2023

Грибок нігтів

Порадьте лак чи мазь проти грибка на нігтях, зняла гель-лак і помітила щось схоже на те. Дивлюсь дуже багато різного, хто пробував, що вам допомогло?
Мудробаба• 23 ноября 2023
Допомогли таблетки

Грушки-яблочки• 23 ноября 2023
Экзодерил, дермазол
Силиконочка• 23 ноября 2023
Наверное, без таблеток ничего не поможет. Сколько я капель,гелей и лаков использовала - а он, гад, бесследно не пропадает.
Файно Замало• 23 ноября 2023
надо и местное лечение и таблетки
Силиконочка• 23 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Допомогли таблетки
А какие? И как долго принимали? Только таблетки или ещё наружно что-то?
Продавчиня кіз• 23 ноября 2023
сходите к дерматологу сначала,сдайте анализ.Это может быть не грибок,а реакция на гель или онихолизис.Внешне это может быть похоже
Стервочка• 23 ноября 2023
Если после гель-лака, у вас скорее всего не грибок а онихолизис, гель лак то еще зло
Ms. Скромность• 23 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Только хотела написать, что скорее всего онихолизис.
Автор давайте фото.
МояХатаЗкраю• 23 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Гель лак не зло, просто він приховує поганий педикюр криворуких майстрів

автор Ms. Iphone • 23 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Автор давайте фото.
Та вже повністю зняла і обрізала під нуль нігті
автор Ms. Iphone • 23 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Серйозно? Навіть таке буває? Зараз почитаю.
автор Ms. Iphone • 23 ноября 2023
Да, дівчата точно! Це те що ви написали, не чула навіть про це. Блін, наробилась нігтів. Хоча завжди слідкувала що все акуратненько робили. Що з ним рлбити та чи проходить воно?
Оле Лукойе• 23 ноября 2023
допомогли таблетки,а мазями і лаками зіпсувала так(втратила час),що лікувалась ще довго.Дерматолог сказала,що грибок нігтів одним лаком НЕ ВИЛІКУВАТИ!Це не шкіра! тільки вкупі з таблетками проти грибка нігтів курсами.
р.с.батько лікував лаком 2 роки.і через 6 міс вернулось.пропив таблетки,то по сей день все ок.але пив 6 курсів.бо запустив до ручки
Гага Газу• 23 ноября 2023
Может то на грибок.
Гага Газу• 23 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Не зло гель лаки, не надо. Просто нужны качественный материал и нормальный мастер.
Гага Газу• 23 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А ще гель лак вдало приховує довголітній грибок на нігтях клієнтки, яка завжди каже майстру що то не грибок а то вона прибила і вже була у дуже багатьох дерматологів і інших лікарів і то не грибок, то вона прибила і то воно так росте роками. Хоть насправді грибок грибком, і не задоволена клієнтка коли їй в подальшій процедурі відмовляють...
Ёшки_Матрёшки• 23 ноября 2023
я здавала декілька разів аналіз на грибок – не знайшли. Перепробувала різні лаки, краплі і т.д. Лікарі також припускали, що це оніхолізіс, але я почала пити тербінафін і нігті почали виглядати зовсім по іншому.
В мене все також почалось із зняття шелаку
Продавчиня кіз• 23 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
все срезать и ждать пока отрастет.Зимой лучше давать ногтям отдохнуть или пользоваться обычными лаками.А так лечебных лаков много,на том же мейкапе посмотрите
Ms. Скромность• 23 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Можно капли купить, можно масло чайного дерева.
Это нормальная реакция на гель лак. В закрытую обувь его не нужно делать. Ноготь становится не эластичным и такое происходит.
Мастер тут ни при чем.