Ну не знаю, Автор. Як на мою думку Ви не праві 100%. Я працюю по таким принципам:
1. Якщо Продавець впевнений у своєму товарі, а не продає ’лиш би спихнути і відморозитись’, то він ЗАВЖДИ прийме повернення товару. І незалежно від причини. Звісно послуги пошти оплачує Покупець (якщо просто не підійшло) та повернення має бути в день одержання товару.
2. Я НІКОЛИ не дозволю собі витратити в копійки з передплати, не переконавшись, що річ отримана і підтверджена покупка.
Керуючись цими принципами я дуже хочу, щоб і до мене, в вою чергу, як до Покупця, ставилися так само.
Не в образу, але я ошелешена тим, що майже всі в цій темі погоджуються з Вами... Сумно...