Міняйловна• 23 ноября 2023
Довідка про місце реєстрації для підлітка для прописного
Підкажіть , може хто знає як отримати довідку про реєстрацію хлопцю 16 років ми закордоном в Україні в школу терміново вимагають для прописного, паспорт український і індефікаційний код є , але він паспорт отримав , а вже потім прописався . Дії у нього немає і онлайн банку чи електронного підпису теж, я пробувала через дію в себе , але нажаль нічого не виходить там тільки до 14 років…, може хтось підкаже якісь ще варіанти.
Элька-Карамелька• 23 ноября 2023
Для приписного ещё и справки из больницы нужны и явка в военкомат. Поэтому вытяг о регистрации не самая большая ваша проблема.
Блакитна устриця• 23 ноября 2023
Правильно Вам вище написали. Там треба комісію проходити і доки збирати. Їхати в військомат. А вас немає в Україні, і не буде поки не скінчиться війна.
Пусин Кукин• 23 ноября 2023
пишите електронне звернення е-мейл на ім´я директора и пошли они все в ж###
Міняйловна
• 23 ноября 2023
Дякую , я просто думаю що це пов‘язано з атестатом, напевне без прописного і атестат не видадуть
Зубная фея• 23 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Не имеют права не выдать. Хотя говорить могут что угодно.