Міняйловна• 23 ноября 2023

Довідка про місце реєстрації для підлітка для прописного

Підкажіть , може хто знає як отримати довідку про реєстрацію хлопцю 16 років ми закордоном в Україні в школу терміново вимагають для прописного, паспорт український і індефікаційний код є , але він паспорт отримав , а вже потім прописався . Дії у нього немає і онлайн банку чи електронного підпису теж, я пробувала через дію в себе , але нажаль нічого не виходить там тільки до 14 років…, може хтось підкаже якісь ще варіанти.
Элька-Карамелька• 23 ноября 2023
Для приписного ещё и справки из больницы нужны и явка в военкомат. Поэтому вытяг о регистрации не самая большая ваша проблема.
Зубная фея• 23 ноября 2023
Зачем оно вообще Вам, если Вы не собираетесь возвращаться?
Блакитна устриця• 23 ноября 2023
Правильно Вам вище написали. Там треба комісію проходити і доки збирати. Їхати в військомат. А вас немає в Україні, і не буде поки не скінчиться війна.
Пусин Кукин• 23 ноября 2023
пишите електронне звернення е-мейл на ім´я директора и пошли они все в ж###
автор Міняйловна • 23 ноября 2023
Дякую , я просто думаю що це пов‘язано з атестатом, напевне без прописного і атестат не видадуть
Зубная фея• 23 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Не имеют права не выдать. Хотя говорить могут что угодно.