Вишиванка• 23 ноября 2023

Якого числа будете святкувати Миколая в цьому році?

Працюю в доставці суші,хочу спланувати кількість виходу персоналу. На який день більше? Дякую за допомогу
Гл. Амурная• 23 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
А что это праздник празднуют? Ну детям сладости под подушку и все.
И я о том же.
Мне 45 лет, а я никогда не слышала ни о каком ’праздновании’ Миколая.
Щепотка_совести• 23 ноября 2023
19, конечно. Все эти нововведения с праздниками заколебали уже. Тем более у меня сын Николай и ДР у него 19.12 ))))
Svitlo_• 23 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Админы, можно единую тему для истово верующих, чтобы они там холивары устраивали, когда и что праздновать?
істино віруючі дебати не влаштовують - коли служба в їхній помісній церкві - тоді і свято.
Малявка ще та• 23 ноября 2023
Маразм крепчает
Шиворот Навыворот• 23 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
18-19. Что за вопрос.
Ясно що 6 в Україні, дійсно дивне запитання
Щепотка_совести• 23 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
Истинно верующие в церковь не ходят, а чтоб верить - праздники не нужны, особенно когда эти праздники переставляются как пятнашки. Да и в церкви Бога нет, а есть сплошная коррупция, бизнес и сплетни.
Svitlo_• 23 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Істино віруючі - не можуть існувати поза церквою.
А я женатая• 23 ноября 2023
Не будем. Как и рождество
Редисочка• 23 ноября 2023
19 , але без суші. Суші на новий рік замовимо
IQ 80• 23 ноября 2023
Як і минулого року - 6 грудня.
Суші на Миколая точно не замовляємо) хоча так раз на тиждень стабільно
Ряженка• 23 ноября 2023
Звичайно що 6,як і всі нормальні,які переходять на новий календар,навіть мої дідусь і бабуся,яким по 90 перейшли на новий календар.
Може ще третю?• 23 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
А подарунки у Вас ’ под елочку, Дєдушка Мороз’ , вірно я розумію?
Котики-муркотики• 23 ноября 2023
Так, чтоб праздновать, не празднуем, сладости под подушку кладу всем, на этом всё...
Може ще третю?• 23 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну.... От я ніби й в Україні, але оцей перехід мені дається тяжко. Я не ревно віруюча, до церкви при нагоді ходжу , але таких різких змін не люблю
Щепотка_совести• 23 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
Естественно, иначе на что будут батюшки мэрсы покупать....
Шиворот Навыворот• 23 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Свято церковне, тому не логічно його святкувати в інший день.
Елена 1919• 23 ноября 2023
оба раза.мне не жалко конфет ребенку)
Бжоли-бандерівці• 23 ноября 2023
Ответ дляВишиванка
Навпіл виходить :)
Люди ще не привикли до того, що тепер ми будемо святкувати свята так, як святкували колись наші прабабусі та прадіди до приходу більшовицької влади (1918)
Тому думаю, люди ще пару років будуть і так і так святкувати.
Сама собі лікар• 23 ноября 2023
Арина85• 23 ноября 2023
6-го
Бжоли-бандерівці• 23 ноября 2023
Ответ дляРяженка
Ваші бабуся та дідусь скоріш за все, пам´ятають, що їх батьки, бабусі, діди святкували саме 25 грудня Різдво.
Чт розповідали вам щось цікаве, як їх батьки святкували?)
Зрадорозганячка• 23 ноября 2023
6 грудня
Ряженка• 23 ноября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так,знаю що було колись 25,але вони особливо й не розказували,бо і не до свят їм було,в них було важке життя,та й не можна було колядувати і так далі,в обох батьки померли,як вони ще дітьми були,то вони завжди кажуть що зараз добро і все є,але в звязку з війною і ми так не святкуємо як раніше,скромніше бо якось не до веселощів,але вони якось до цього позитивно ставляться що тепер все інакше,не розумію і я нащо ускладнювати,перейшли на новий календар і супер.
Бжоли-бандерівці• 24 ноября 2023
Ответ дляРяженка
Здоров´я вашим бабусі та дідусю!
Ряженка• 24 ноября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Здоров´я вашим бабусі та дідусю!
Дякую