Редиска Я• 23 ноября 2023
Яку лабораторію обрати?
Ніколаб чи Csd? Потрібно здати рідинну цитологію. Якій довіряєте більше?
Результат:
вже голосів:
4 (50%)
Ніколаб
4 (50%)
Csd
Замурмишка• 23 ноября 2023
Ніколаб узагалі на ковідних аналізах лише добре й швидко спеціалізувався, як на мене)
Сонечко• 24 ноября 2023
Довіряю більше Сінево. Бо скільки б і де не була, найкращий сервіс і якість тільки там
Редиска Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляСонечко
А мій гінеколог сказала де завгодно, тільки не в сінево
Сонечко• 24 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Ну тут спірний момент. У лікарів може бути своя вигода, щоб відмовляти вас йти у якусь конкретну лабораторію. Я сама вже декілька разів стикалася, що мені виписували направлення на бланку лабораторії
Я не в теме• 24 ноября 2023
Ответ дляСонечко
Підтримую щодо сінево) Завжди там здаю, взагалі без нарікань і претензій