Інна Галайбіда повідомила, що Україну віддали під проект Новий Ізраїль. Саме тому вона не збирається повертатись. Дівчата, ви будете лишатись тут чи їдете в Європу?
Ответ дляДАР и Я
Вы на Одессу гляньте, там каждый второй- еврей! Чем тебе не новый Иерусалим?! 😁😁😁
Ви уявляєте яка біда буде? Нам прийдеться приймати їх сектанську віру
Кросівки оригінал• 23 ноября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Удалено администрацией...
Містика
Жити жиди
Жиди жити
Це неспроста)))
Як вже упоміналі вишче триєдіная….
Жити жиди
Жиди жити
Це неспроста)))
Як вже упоміналі вишче триєдіная….
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Так приймає, що навіть Гугл не знає що то є за Інна. Звісно їй євреї відзвітували про свої плани, така знаменитість, практично світового масштабу.
Вона в тіктоці виступала
5thelement• 23 ноября 2023
Автор , зачем им загаженная ракетным топливом и всем остальным земля ?
Хотели бы переселиться , не допустили бы этого .
Скорее ресурсы тут добывать
Кросівки оригінал• 23 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
То напевно з секти триєдіная святая русь)
Покайтєсь
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Не знає)
Angelika93• 23 ноября 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Удалено администрацией...
Здрасьте, приехали. А до этого они где жили? Вы глаза хоть иногда открываете?
Inna_ya_krasivaya• 23 ноября 2023
отлично, пойдем с ними вместе москалей некрасивых прогонять с нашей земли. там цахал мощный
вот и победа придет откуда не ждали
Alice_Sherman• 23 ноября 2023
Поедем в Израиль 😂😂😂 как вновь испеченные репатрианты, а затем и ’по переселению ’ дадут квартирку в Крыму.