Тумба-юмба• 23 ноября 2023

Самые вкусные конфеты?

Доступные в Украине, любая цена
Вот Она Я• 24 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Закос под рот фронт. Даже не видела такие. Муж любит рот фронтовские батончики.
Разве эти - на рот не не рашенские ?
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Справді? А я купила, так місяць намагалася затовкти, що шоколад прилипає в потім що вишня з алкоголем ніякі. Повна хрєнь
Справді) мені вони подобаються, бо я люблю вишню саме в алкоголі, а не в різних помадках. А шоколад там якісний наче, чорний, як я люблю. А куди шоколад прилипає?
ЯяяКакаджамбо• 24 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Самые вкусные, не знаю.
Самы дорогие - кыс-кыс, одна конфетка = поход к стоматологу
Ось якраз іриски, ті тягучі кудись зникли назавжди
Мастер Класс• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Хтось ще їсть конті? Воно взагалі їстівне зараз? Бо ще років 15 назад то був пластилін
От ці єдині їстівні, точніше дуже смачні.
Я б сама ніколи конті не купила, але знайома продавчиня дуже рекомендувала . Купила 5 штук спробувати - на наступний день прийшла за кілограмом. Ми з донькою дуже перебірливі до цукерок, а от ці зайшли.
При нагоді, спробуйте.
ЗаведУющая• 24 ноября 2023
Мені дуже подобаються,німецькі цукерочки .
Я і українські цукерки любила , але я зараз взагалі цукерки їм дуже рідко.
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
А оце я взагалі не розумію 🙄
Оцененная• 24 ноября 2023
Колись були Задавака, силач Бамбула, Ясочка. Де вони пропали ?
Аноним с кешбеком• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тоді звідки купа таких відгуків? І на сайті, і на розетці, і просто у місцевих групах їх постійно радять
Люди не пам´ятають смак справжнього шоколаду. А сухофрукти всередині -дійсно смачно)) до того, як я зробила інтервал у поглинанні магазинного шлаку, я їх теж любила. А потім спробувала після інтервалу... Їсти не змогла)) знайшла склад і мені все стало зрозуміло )
Бабка-байкерша• 24 ноября 2023
Ответ дляБабайко
Подобались Південна ніч, але їх не випускають зараз .
Смак дитинства)
Весела моль• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
О, да, стрела топ 👍
Копец, я думала всегда, что стрелу дарят, бо она дешевая. А люди реально считают ее вкусной. сейчас отматываю назад некоторые мысли
ЯяяКакаджамбо• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вже якщо німецькі, то точно не ці
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Ответ дляВесела моль
😂😂😂
Так она не особо-то и дешевая
ЗаведУющая• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А оце я взагалі не розумію 🙄
Смачні, мені дуже подобаються.
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Смачні, мені дуже подобаються.
Та да) скільки людей, стільки і смаків
Аноним с кешбеком• 24 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Нє,ну алкоголіком мене ще не називали може повна відсутність алкоголю в моєму житті додає плюсів ромашці,я не знаю прям)))
Так і я не люблю алкоголь. А ромашка заходила. Скритий алкоголізм, так сказати
забиякина• 24 ноября 2023
Цукерки Rabitos Royale Інжир у темному шоколаді
Моцарт оригинал
Все)
ЗаведУющая• 24 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вже якщо німецькі, то точно не ці
Різні смаки у людей, ну якщо вони для мене смачні , я ж вам їх не нав´язую,я їла багато різних цукерків за своє життя, але ці одні із фаворитів.
Бабка-байкерша• 24 ноября 2023
Мені ще подобався Цитрон, досі іноді хочеться його. Але вже нема
Аноним с кешбеком• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Реально з алкоголем))
Цікаво, чому я його не відчувала? Я ж декілька разів намагалася куштувати))
Завтра зранку спробую) в мене декілька кг дома, купила на відправку в Португалію та Німеччину, бо звідти замовили родичі) В Рошені акція на них якраз)
Він навіть пахне там, особливо у свіжих цукерках) спробуйте саме серединку виїсти. Я після дієти дуже гарно відчувала навіть зараз. Можливо, інколи бригада не сильно доливає його , то менше відчувається
ГейСюда• 24 ноября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Когда-то был Свиточ - Сопилка, Криничка, Тростинка - самые вкусные в моей жизни.
Точно. Смачні були
Булькаю• 24 ноября 2023
Монблан сезам, Ферреро,Линдт
автор Тумба-юмба • 24 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Моцарт оригинал
Все)
да, этот инжир любовь!
Аноним с кешбеком• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Консистенція відчувається, що не чистий шоколад,у роті він не тане, а якби частинами розбивається , наче крем , який розсікся. І одна частина розповзається по роті, наче пластилін. І алкоголь ніякий. Я купила оце вишню ферреро роше, зочі не дуже їхній шоколад люблю, але вишня в ньому з цим алкоголем добротним прям дух перехоплює , дві цукерки і повний релакс ))
Carin• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
У цього бренду купа позитивних відгуків, я навіть хотіла замовити кілька пачок на подарунки. Але зупиняє те, що зовні там та ’скляна’ глазур, як у інших цукерок з подібними фруктовими наповнювачами? Чи вони дійсно такі смачні? Я саме про ті, де всередині банан, інжир тощо
Вы же понимаете, что с такой ценой конфеты не могут покрываться глазурью на какао тертом ) Все пр-ли закупают дропсы той же самой фабрики Мир с тем же самым составом, где лауриновый заменитель масла какао + какао-порошок... Присутствует хотя бы какао-порошок, а не просто ароматизатор + краситель, поэтому уже неплохо для нашего пр-ля. Плюс когда они свежие - вкусный состав начинки.
Мастер Класс• 24 ноября 2023
Рафаелки економ варіант
Булькаю• 24 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ви серйозно?)) Я вже сама призадумалась,може його там немає? але ж я чую цей аромат)))
Є,там коньяк в рецептурі
Аноним с кешбеком• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
То це дорогі іриски з горішком))
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
А мені фереро роше як раз як трішки пластикові, хоча вишня їхня теж ок, але рошен мені смачніше саме через шоколад
Ольга-f5e3• 24 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Колись любила Спартак Світоч, тепер усі пластилін.
О, мои любимые! Их сейчас не делают?
Чарівне зіллячко• 24 ноября 2023
Ответ дляБабайко
А де він їх зараз бере? Ви в окупації?
Нигде не берём. Но от этого он их любить не перестал.
Я не люблю батончики никакие.