Лідер російської партії Миронов прийняв на усиновлення викрадену з України дівчинку
Голова російської партії “Справедливая Россия” Сергій Миронов удочерив викрадену у 2022 році 10-місячну дівчинку з окупованої Херсонської області та змінив їй ім’я. Про це пише видання “Важные истории“.
Повідомляється, що наприкінці серпня 2022 року п’ята дружина Миронова Інна Варламова та його заступник Яна Лантратова приїхали до окупованої Херсонської області. Територію України жінки залишали разом із вихованцями Херсонського будинку дитини 10-місячною Маргаритою Прокопенко та дворічним Іллею Ващенком. Про це повідомляє«ИнфоРезист».
У розпорядженні журналістів опинилися документи, згідно з якими у грудні 2022 року Миронов та Варламова удочерили Маргариту та змінили її особисті дані. Тепер дівчинку звуть Марина Сергіївна Миронова. Більше того, українці також змінили місце народження: замість українського Херсона – підмосковний Подільськ.
За інформацією джерела видання, біологічну матір Маргарити позбавили батьківських прав, а батько помер, проте дівчинка має інших родичів.
Також вдалося встановити, що лише через рік після депортації у вересні 2023 року вивезений Ілля Ващенко отримав нове свідоцтво про народження. З нього випливає, що хлопчик знаходиться у Московській області.
Ответ дляnabludatel
А ви в курсі, що рашки вивезли не лише дітей з дитбудинків?
Дуже багато вивезли дітей з Маріуполя, у яких загинули батьків або інші родичі (наприклад дитина була у бабусі, і є живі батьки). Але у цих дітей здебільшого є родичі. Вони їх шукають. Але рашка не дає списки таких дітей Україні. Звільнити вдалося одиниці дітей (здебільшого підоітків), які знали контакти родичів і самі з ними звязалися.
Все вони в курсі,але продовжують виправдовувати цю країну ватних мразей
Ответ дляAllka- skakalka
Самое страшное ,что таких детей можно использовать для секс. утех .
Русским педофилам на руку .
В интернете гуляло видео , где мальчика вывезенного из Херсона ,снимали в порно .
Закрывайте глазки дальше .
Русским педофилам на руку .
Закрывайте глазки дальше .
Ответ дляKozaNostra_I
В Украине уже все детские дома разобрали по семьям?
На новонароджених дітей черга усиновителів
Ответ дляnabludatel
І стосовно виїзду з окупації.
рашки вкрали також дітей чиї батьки не пройшли фільтрації і були відправлені в фільтраційні табори і сізо.
І це теж(
В інтеренеті повно таких історій,нажаль(
Ответ дляnabludatel
Моя тітка жила в Мелітополі. Влітку 2022 року виїхала, бо не стало її ліків.
До цього до неї зверталися знайомі, щоб вона допомогла встановити місцезнаходження онука. Дочку і зятя її знайомих при виїзді затримали (вони працювали в ДСНС і рашка не хотіла їх випускати), а онука забрали рашки.
Його знайшли?
виктория7аас• 24 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Да, потребовали. Но ребенка уже усыновили и уже сменили имя.
Усыновители в праве изменить имя, дату и место рождения приёмного ребенка. Только вот не тянут ли эти публикации на статью о разглашении данных усыновления?! Зачем было это всё писать, ещё и с именами?
Ответ дляmusilda
А как детей из заграницы усыновляют ? По вашему тоже воруют ? Ребенок отказной,за 10 месяцев родственники не изъявили желания ребенка забрать,она бы так и росла там и никто бы о ней и не знал. Но тут же депутат ) Уверена ,что документы все в порядке и уж точно ей не будет плохо в депутатской семье .А сейчас да,на фоне пиара появится много желающих забрать,только нужен им ребенок и что они ему могут дать? Ребенку хорошо,а это главное .Куда ее должны вернуть , в нищету,в войну ? А если ее бы новые украинские усыновители вывезли бы заграницу, вы бы были спокойны ? Тут дело принципа,типа так не доставайся никому ....
Где там? Детдом был на оккупироавнной территории Украины.Девочка-гражданка Украины.Усыновить ее граждане других государств могли только если в Украине не усыновят и явно не в рашу
Ответ дляmusilda
Это вам так,а ей они любящие родители ,богатые родители )
Мрази рашистские не способны любить априори
Ответ дляSalsa-24da
Скажите мне только честно.
Вы хоть одного, оставшегося без родителей, усыновили?
Специально для вас скажу,за последние 3 года я лично принимала участие в усыновлении 8 детей( все до 5 лет)
Ответ дляanuta 27
Так то младенцы были от месяца , никому никогда они были не нужны очереди не видела на них и разговаривала с медсестрами этот круговорот этих отказников постоянный . А здесь все прям обеспокоены этими детьми . Так же и в обычных больницах видела с детдома привозили детей с воспалением легких и лечили их дешевыми то что были лекарства, а там где платные процедуры никто никому их не делал . А тема очередная поговорить и видимость создать но не несущая никакой помощи никому
Да-да расскажите
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Його знайшли?
Не знаю. Моя тітка боягузка. Плюс вона діабетик на інсуліні. Вона боялась,що їй можуть ліки перестати видавать. Тому вона нікуди в Мелітополі щодо дитини не зверталась.
Нам вона все це розповіла вже коли виїхала.
Ответ дляЕлена - 79
Зачем ? Неблагополучным родственникам ее не отдадут. В детдом ?
Еще одна любительница русни?
Ответ дляnabludatel
Ось фото повернення в Україну дітей. Їх мама була медиком і русня посадила її в табір, а дітей вивезла на росію. Більше року родичі цих дітей домагалися їх повернення. Уже й маму відпустили, а дітей не повертали.
І таких дітей тисячі.
Але ж такі,як Елена - 79 і ще десяток так х же,тільки ’детдом’ в голові
Ответ дляSalsa-24da
Тема про дівчинку, котра ще за часів вільної України залишилася без батьківського піклування.
Ніхто її не шукав і не прагнув забрати.
Вона нікому була не цікава.
В ТОМУ ЧИСЛІ І ВАМ. До тих пір, поки її не удочерили якісь там чинуші із раші
Ніхто її не шукав і не прагнув забрати.
Вона нікому була не цікава.
Вона тільки в 6 міс( за законом) отримала статум,який дозволяє її усиновити
Ответ дляkpss2017
Я лично вам уже неоднократно писала, что Киев это не раша. Ваше навязчивое желание приписать Киев к раше очень странно, если не сказать больше.
Я вам уже не раз отвечала,что то,что впш дед или прадед прибыли в Киев ’ в обозе нквдистов’, не делает из вас ’ киевлянку в 3м поколении’
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляanuta 27
Зачем мне рассказывать я лично видела этих ненужных детей . А вы видимость озабоченности показываете , которая не несет никакой помощи не тем детям что там, не тем что здесь . Сходите в больницу и посмотрите как они нужны здесь .
А як тисячі вкрадених дітей, які мають в Україні близьких родичів і навіть батьків?
Але русня їх вивезла, заховала і не хоче повертати.
Ответ дляkpss2017
И самое печальное, что всех этих ’ борцов за справедливость’ абсолютно не волнует судьба ребенка, конкретно этого, а не абстрактных детей в целом.
Судьба ребенка волнует.Рости в семье рашистов-хуже смерти
Ответ длявиктория7аас
За тем,что ребенок украден.
Пусть вашего украдут и поменяют ему имя и место рождения,что б вы не нашли
Ответ дляanuta 27
Ходила в дм регулярно до войны И не случайно,как вы.Колличество поступивших= колличеству усыновленных за год.Даже даунов и с вич усыновляли.
Ответ дляanuta 27
Вы сейчас врете нагло не знаю правда зачем .
А может это вы нагло врете? Зачем знаю,любительница русни
Salsa-24da• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо в неї були притомні родичі, то вона б не жила в ДМ до своїх 6 місяців.
Якщо є нормальні родичі.
Вони забирають і статусу дитина чекає вдома, а не в закладі.
Вочевидь, що в неї таких не має.
Може неблагополучні, а може мама сама з дитбудинку.
Якщо є нормальні родичі.
Вочевидь, що в неї таких не має.
Ответ дляkpss2017
Не совсем так. Нам формируют сознание таким образом, что касаемо раши все зло, а если это в Европе и Америке, то все добро и на благо.
Цю свідомість формують самі ж рашисти. Ракетами, вбивствами, ркупацією, обкраденими будинками, згвалтуваннями та катуваннями.
Чи ви думаєте тим, хто вижив в Ірпіні, Бучі і інших містах, треба ще якісь аргументи?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мой дед, мой прадед и даже мой прапрапрадед родились в Киеве, потому вы свои фантазии можете оставить при себе)
Ответ дляGaleTTa
Ну вы же не сравнивайте лагеря и прочее. Я ж не пишу что россияне спасают наших детей. Многих они калечат и убивают сейчас.
Может и во время второй мировой кому-то и повезло попасть и в нормальную немецкую семью и вполне возможно что это спасло их и они прожили вполне счастливую жизнь.
Опять же я рассматриваю судьбу отдельно взятого маленького человека, на которого всем в основном насрать. Всех интересуют глобальные проблемы и национальные интересы.
А ви можете бути впевнені, що з тією дитиною там поводяться належним чином? Може її там як придворного блазня тримають, або взагалі в старому дідуган захотілось нових збочень?
Ответ дляL-i-s-a-92af
За тем,что ребенок украден.
Его не украли у нормальных родителей, этот ребенок и так был никому не нужен, раз он с рождения в доме малютки был и о нем бы никто не знал и не интересовался им, если бы его депутат из раши не забрал.
Ответ дляSalsa-24da
Якщо є нормальні родичі.
Вочевидь, що в неї таких не має.
Якщо є нормальні родичі.
Вочевидь, що в неї таких не має.
Якщо таких родичей не було,або вони НЕ ЗНАЛИ про дитину,то до 6міс.дитина не підлягає усиновленню.Поки її можна було усиновити,регіон вже був в окупації