L-i-s-a-92af• 24 ноября 2023

Голова партії “Справедливая Россия” Миронов удочерив викрадену

Лідер російської партії Миронов прийняв на усиновлення викрадену з України дівчинку

Голова російської партії “Справедливая Россия” Сергій Миронов удочерив викрадену у 2022 році 10-місячну дівчинку з окупованої Херсонської області та змінив їй ім’я. Про це пише видання “Важные истории“.

Повідомляється, що наприкінці серпня 2022 року п’ята дружина Миронова Інна Варламова та його заступник Яна Лантратова приїхали до окупованої Херсонської області. Територію України жінки залишали разом із вихованцями Херсонського будинку дитини 10-місячною Маргаритою Прокопенко та дворічним Іллею Ващенком. Про це повідомляє«ИнфоРезист».

У розпорядженні журналістів опинилися документи, згідно з якими у грудні 2022 року Миронов та Варламова удочерили Маргариту та змінили її особисті дані. Тепер дівчинку звуть Марина Сергіївна Миронова. Більше того, українці також змінили місце народження: замість українського Херсона – підмосковний Подільськ.

За інформацією джерела видання, біологічну матір Маргарити позбавили батьківських прав, а батько помер, проте дівчинка має інших родичів.

Також вдалося встановити, що лише через рік після депортації у вересні 2023 року вивезений Ілля Ващенко отримав нове свідоцтво про народження. З нього випливає, що хлопчик знаходиться у Московській області.
Salsa-24da• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сама-то наклепала за рік не мало тут.Підробляєш в декреті,матрьошка?
Подайте на мене в ГААЗЬКИЙ суд!
Нехай судову заборону мені винесуть брати участь на форумі і писати те, що вам не подобається 😁

KozaNostra_I• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Расскажете,когда израилитяне отрезали ноловы палестинцам?А территрию какой страны аннексировали США?
Вы на ’ другие страны’ не пеняйте,такой конченной страны и народа,как ваша раша со времен нацистов нет ни одной.
Удалено администрацией...
анна 1986• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А что сдедствие уже закончено? Суд был?
И не будет,дело замяли уже
Мандарина• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так это не Гаага вынесла решение про арест хйла?
Вы точно живете в стране параллельной реальности
Удалено администрацией...
Мандарина• 24 ноября 2023
Ответ дляuma
Здесь акцент, что украли никому не нужного ребенка. Это не у мамы в фильтрации отобрали, это не от погибших под русскими бомбами родителей забрали. Это был государственный ребенок, по сути нахрен никому не нужный. А все крокодильи слезы сейчас это так, все выгуляли белое пальто и забыли. Ребенок уже более года прожил в семье, ему уже не 10 месяцев, если предположить, что после победы ее затребуют вернуть, то будет этой девочке 2-3-5-10 лет. Она обязательно всех поблагодарит.
Напоминает приезд Элтона Джона и как Украина не дала ему усыновить мальчика. Интересно, что этот мальчик сейчас думает...
А ещё тут если спросить кто за эти 1,5 года усыновил ребенка, особенно самых громких, сразу тишина.
Ruovet• 24 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Почитай лучше про обмен квартиры в Мариуполе на Красноярск.
Удалено администрацией...
Soufit• 24 ноября 2023
Ответ дляuma
Який-який? Государственний?
А на Херсонщині вже государство встановили?)))
Хоч трохи думаєте що пишете. Українці на відміну від ваших соотєчєствєнніков, мають досить розвинуті розумові здібності, їм соловйовщина мізки не загидила. За виключенням ждунів, звісно

Soufit• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Ну как не писали, если вы про моих земляков написали?
Може вам не сказали свого часу, що Киев мать городов руськіх - то брехня. Тому не примазуйтесь
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляSoufit
Вообще то не брехня, но то такое. Стесняюсь даже спросить, к чему я примазываюсь?
Soufit• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
До українців же. Чи в Києві хто, по-вашому?
uma• 24 ноября 2023
Ответ дляSoufit
Який-який? Государственний?
Все дети в детдомах государственные. И принадлежат они Украине. Так вам яснее? А то что Украина просрала территорию и оставила там своих граждан и своих детей, то ко мне какие претензии? Нахрен этот ребенок не нужен Украине, это факт.
Soufit• 24 ноября 2023
Ответ дляuma
Ще невідомо, яким чином і за яким законом, окупанти позбавили матір батьківських прав. В Запорізькій області, голова громади лякала батьків, що відберуть дітей за те, що не хочуть віддавати їх в табір до Криму.
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляSoufit
Так чего мне к ним примазываться, если я и так украинка?