На безліч сторінок. А знати конкретно хтось знає, коли вона закінчиться тут?
golublexa3• 24 ноября 2023
Долучайтесь до всеукраїнської акції ’Гроші на ЗСУ’, що проходе щосуботи по містам України, це може прискорить кінець війни.
Ответ дляgolublexa3
Долучусь. Як і де це зробити?
Арестович говорив 2-3 тижні максимум.
В ютубі тарологи на новий рік 23-го верещали ’перемможна весна’
Тепер дивіться. АТО у нас скльки років було? Ми в Києві жили, як жили і до АТО. І зараз живемо так .
Є ризик прильоту. Є коменданська година. Але нічого не залишається робити, як жити далі.
golublexa3• 24 ноября 2023
Ответ дляChamomile5
Долучусь. Як і де це зробити?
Узнайте в місцевих пабліках, де саме у Вашому місті проходе акція і приєднуйтесь. В мойєму місті вона проходе біля Міської ради.
Щосуботи о 10 годині.