Сладкий лимончик• 24 ноября 2023
Яка там ситуація на кордоні? Про що говорять? Замовила плитку
А мені ось таке в магазині кажуть
Що враховуючи ситуацію то доставка місяць
Кому там слова не давали• 24 ноября 2023
Ситуація на кордоні говорить проте, що беріть плитку, яка є в наявності в магазині. Бо через місяць може не бути ніякої. Нажаль.
Пульт от линолеума• 24 ноября 2023
А почему этим фурам нельзя развернуться и проехать через другие страны? Через Словакию например
КоКоКоКоКоКо...• 24 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Словаки також блокують.
Треба переробити купу документів, у деяких видадках весь ланцюг починаючи з договору.
В нас імпорт. Небезпечні вантажі. На початку повномасштабної це все щастя в нас три місяці зайняло.
Зараз закрили поставку і поки на паузу поставили діяльність.
MacOS-ница• 24 ноября 2023
По перше в Польщі вже період - все після свят. Нам везуть бусами, все встигаємо до Різдва.
Малая еще та• 24 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Шо
Дикая Роза• 24 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Так те тоже присоединились к митингу вроде бы
ПАЦАНКА О• 24 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Словаки тоже перекрыли... И венгры...
Наша компания много импортирует, так вот компания перевозчик говорит, что это минимум до января, но может и дольше.
Вподобайден• 24 ноября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Словаки тоже перекрыли... И венгры...
Продажна сволота, путін всіх купив, уже і в Норвегії обрали противника допомоги Україні.
Дама_с_коготками• 24 ноября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Словаки тоже перекрыли... И венгры...
Польща продлила до срединьі февраля !!!!((((
ПАЦАНКА О• 24 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я слышала об этом, но наши говорят, что там какой-то закон вступает в силу с 4 января и страйки потеряют смысл. Будем посмотреть.
Дама_с_коготками• 24 ноября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ой ли, поки товстий судне- худий здохне (
Казав сліпий побачимо...