Проня_Прокоповна• 24 ноября 2023

Порадьте дуууже дієвий крем під очі, мені 44 роки. Треба терміново

Цінова категорія приблизно до 2500 грн.
Бажано з нотіно.

Дякую за допомогу )
Гарні диньки• 24 ноября 2023
нет такого...
просто надо подобрать комфортный для себя, питательный или увлажняющий
Хома з пастою• 24 ноября 2023
Нет таких, даже у очень обеспеченных женщин 44х лет куча морщин вокруг глаз если нет инъекций
мимАпроходила• 24 ноября 2023
А чего только под глаза? В 44 неплохо бы все лицо увлажнять
автор Проня_Прокоповна • 24 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
нет такого...
Мені треба прибрати зморшки, темні кола, припухлості
ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2023
Как схудеть на 10 кг, завтра едим на морько...
Так и у вас
whenallissaidanddone• 24 ноября 2023
2500 за крем 15-20-25 мл?
мимАпроходила• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Это не убирается кремами, вы как маленькая
автор Проня_Прокоповна • 24 ноября 2023
Ответ длямимАпроходила
Звичайний є, закінчився для очей, треба терміново вибрати подарунок, а то потім буде на Миколая
ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Кремом?
Не наивничайте
автор Проня_Прокоповна • 24 ноября 2023
Ответ длямимАпроходила
То що, не користуватись кремом ?
Ви як маленька
ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
2500 за крем 15-20-25 мл?
Я бы и 25 тыс за тюбик отдала с такими заявлеными реальными функциями
Хома з пастою• 24 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Все бы отдали:)
Если бы из 40 в 25 с помощью крема:)
Алесс• 24 ноября 2023
Ищите с пептидами
Коржик• 24 ноября 2023
Такого ефекту не дає жоден крем ні за які гроші, хочете дієвий результат зробіть під очі або обличчя процедури у косметолога з гілаурогновою кислотою. І то це буде тимчасовий ефект.
Чижик Пижик• 24 ноября 2023
Этот хороший. Но ни один крем чудес не творит. Это отличный базовый крем под глаза. Ну и он дороже немного Вашего бюджета.
Залізний кіготь• 24 ноября 2023
Загугліть - реджуран !
Але це професійна косметика не з нотіно )))
Латвийские_Номера• 24 ноября 2023
Автор купіть будь який за 200-500 гривень і користуйтесь. Ну якого ви ефекту хочете від крему?
Я колись дешевий корейський купила з відбілювати ефектом, темні кола прибрав. Але чи надовго!?
автор Проня_Прокоповна • 24 ноября 2023
Дівчата !
Почуйте мене і моє питання!
Потрібен крем!

Я роблю і знаю ці процедури , і не тупа, але зараз я питаю про крем !
Стрекоза любви• 24 ноября 2023
Автор, можу лише дати пораду, якщо у вас якийсь захід і ви хочете когось вразити, то тут є зіркова комбінація для очей: мазь від геморою під очі + візин/віаль в очі для розкриття погляду.
Оля_с_киркою• 24 ноября 2023
Недавно читала, что крем под глаза - это по сути развод. Если нужно увлажнить, то любой хороший крем для лица подходит. Темные круги убирают лечением организма в целом и хорошим сном. Глубокие морщины - инъекциями. Неглубокие - опять же, увлажнение и все
мимАпроходила• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
То що, не користуватись кремом ?
Ви як маленька
Та это маркетинговый ход ,,обманка,, именно крем под глаза, в 40 лет можно уже это знать), мажте просто кремом для лица
Залізний кіготь• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дівчата !
Почуйте мене і моє питання!
Потрібен крем!

https://rejuran.com.ua/ua/store/rejuran-clinic-lin...
мимАпроходила• 24 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Так и есть.,,ах обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад ,, это про автора
Ду да ду да ду• 24 ноября 2023
З Нотіно немає шансів отримати швидко. Мені вже 10 днів не відправляють замовлення. І я така не одна. А ще скільки йти буде, якщо навіть відправлять колись. Через страйки на кордоні взагалі невідомо, як і коли доїдуть посилки до людей
Вкуси мене• 24 ноября 2023
Автор, беру у косметолога цей крем на роспив.
Це найкраще що було для моїх очей.
За 2 рази особливого ефекту не видно, але за 2 місяці еффект дуже гарний
Стриптизерка• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
кремом? никак
Я не чарівниця вам• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дівчата !
Почуйте мене і моє питання!
Потрібен крем!

Это вам или кому-то на подарок?
К чему такая срочность?
Залізна тьотя• 24 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дівчата !
Почуйте мене і моє питання!
Потрібен крем!

Очень люблю вот этот крем-маску. израильской марки, вообще люблю их косметику. Маска, но не смывается, а наносится как крем на ночь. Отлично работает, результат утром заметен. Объем норм.
Christina Forever Young Маска для розгладження шкіри навколо очей, 50мл.

Их же крема можно и дневной , и ночной взять, там по 30мл.
Вкуси мене• 24 ноября 2023
Автор, всіх слухати. - то лягти і вмерти.
Креми то фігня - маркетинговий хід
От гіалуронка!
Гіалуронка то фігня, набряки будуть!
От ботокс!
Ботокс то фігня - 2 місяці і все вернеться!
От блефаропластика!
Блефаропластика то фігня, бо одну зону підрізали, а друга зверху тисне!
Треба кругову підтяжку!
Але! Кругова підтяжка робиться раз в житті, і краще вже після 50 років. І не факт що буде вдалою.
В общем природу не обманеш - старійте як є.
Залізна тьотя• 24 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
это зависит от того как у вас кожа. У меня очень жирная, т.е.мой крем для лица ну никак под глаза не подойдет, все пересушит