Цибулька зла• 24 ноября 2023
Хто має досвід укладання бруківки?
Дівчата, хто живе в приватному будинку і має досвід укладання бруківки, скільки майстри беруть за 1м2, що входить в комплекс робіт ітд.. . Поділіться досвідом.
Витворунка• 24 ноября 2023
Ой, мені викладали більше 200 метрів, то по ціні вийшло багато. Ціна залежить від того, чи будете ви її класти на бетонну подушку
ФруктЕщеТот• 24 ноября 2023
Доречно взнавати у майстрів у вашій місцевості.В Києві та Дунаївцях ціни різні.
За що заплатите те й буде входити. Розвантаження, пісок, вивіз буд сміття, вирівнювання ділянки чи що там ще треба
Роздратована шкіра• 24 ноября 2023
Підсипка,трамбування,укладка.
Установка відливів,біля брами спецблоки укладали.
Все робили під ключ.
Ціну не пам*ятаю,пару років назад було
Все робили під ключ.
Ціну не пам*ятаю,пару років назад було
Нашли в капусте• 24 ноября 2023
Минулого року під ключ 35 квадратів обійшлось до 30 тис . Але дуже багато пішло щебню і т.ін. бо клалось практично на болото і ділянка ще була не рівною то + екскаватор