Распутница• 25 ноября 2023
У кого яка квартира?
Цікаво глянути на ваш дизайн та інтер’єр. Поскидайте свої хто хоче) ось моя
Жена_КотораяСтена• 25 ноября 2023
Одеса, Гагаринське Плато судячи по пошуку фото в інтернеті? Продаєте?
Бентливуман• 25 ноября 2023
Дизайн мой’ Очумелые ручки ’ . Покрасила , переклеила обои, что бы было чисто и аккуратнее
Курочка-чубаточка• 25 ноября 2023
У меня все дрыхнут, а я включу свет и фоткать начну, а ещё звук щелчка на камере сделаю, как в начале клипа
АяВсёЗнаю• 25 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Видео снимайте, чтоб не щелкать)
Грушки-яблочки• 25 ноября 2023
А чего врете,что ваша квартира,если это чужое фото с интернета? не стыдно врать?
Грушки-яблочки• 25 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви вже придбали?
если бы придбала,то фото в другом ракурсе было бы.
Курочка-чубаточка• 25 ноября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Видео снимайте, чтоб не щелкать)
Видео на форум, на прямую добавить не возможно, только через YouTube. А туда чтобы его загрузить, надо авторизацию пройти, а дальше появится оно сразу или нет, не известно.
Может его через сто кругов модерации пропустят, а потом оно только появится 🤷🏻♀️
Просто я никогда видео в YouTube не добавляла.
Распутница
• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Клас. Саме такі фото я очікувала а не осуд та обурення. Спасибі вам. А ви люди будьте добріші та менш прискіпливі
Распутница
• 25 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
У кого який вид за вікном? Ось мій)
Це смішно)
Аноним_• 25 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
У кого який вид за вікном? Ось мій)
а навіщо тут монік?
Глаза_в_3_карата• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Модная,стильная и красивая кухня)Понравилась)
Пишу вірші, дорого• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Цікаво кому це не сподобалось, що палець вниз?
Morskakapusta• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
А що це всім повинно подобатися. Мені не сподобалося, специфічне все, наліплено купу всього, як готель, але палець не ставила, але можу за компанію поставити, якщо потрібно
наліплено? де там наліплено?.. ’як готель’ - вам магнітиків на холодосі не вистачає чи яскравих рушників-ганчірок чи шо там треба щоб було ’як вдома’?
щось тхне заздрістю)
Куратор дебошей• 25 ноября 2023
Ответ дляРаспутница
Так з себе б починали.
А то накидали фото з оголошення про продаж, а на інших ображаєтесь
Ответ дляMorskakapusta
щось тхне заздрістю)
Якщо не подобається, то заздрість, цікаві висновки. Наліпоено кольорів, оті недолугі ручки, як на кухнях 40-50 річних. З такої кухні втекти хочеться швидше.
Суцільна зрада• 25 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
У кого який вид за вікном? Ось мій)
😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻
Суцільна зрада• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Специфичное ? Налепленно ? 😂🫣🫣 вы серьезно ?)))) интересно очень увидеть вашу кухню