Стрекоза любви• 24 ноября 2023

Вже чули про мобілізацію. Зеленський каже, що були важкі рішення.

Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...
Да Сара, зразу після фото твого чоловіка із окопу про якого ти тут місяцями розповідаєш без доказів

МилкиМой• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
здавайтеся, та будете займати пусті землі Сибіру
А сколько реально, так как сейчас, держать фронт? Это ж не один год, получается, придется его держать. О наступлении речи нет.
WomAnn• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Тобто ви за варіант договаріваца?
Я за варіант щоб і жінок примусити служити країні в тій чи іншій мірі, а то чоловік олнієї жінки служить, а у іншої на броні і вона точно як ви каже. Але її сім’я у повному складі, і вона сама на дивні, друкує текст на порадницю. А інших пристижує і чужими руками хоче перемогу. Хоча достатньо жінок є в ЗСУ і слова - я жінка не виправдання. Тому висновок - не служиш, іншим не тицяй. Бо є країни де жінки служать. Цікаво що ви тоді казали б
Odilie• 24 ноября 2023
Ответ дляТеллы Нелля
Как вы думаете, люди на войне гибнут? Ответ - да
Пополнять ряды надо? Ответ?
Когда Ваша дочь возвращается пополнять ряды?
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Демобилизируют срочников и тех кто с первых дней заменят этими срочками
Именно так
Кто там выше пишет , что до 25 не будут мобилизовать , будут аж бегом , пусть заскринят это сообщение .
А там и с 18 начнут
Как можно гнать людей на верную смерть , если нет даже оружия
Дно !
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ дляwer-inn
У меня в городе на каждом перекрестке по паре толстенький патрулей пюют кохфе... Танунах... Как будто они банды махновцев готовятся останавливать
Прокравшийся Зеленський про третій Майдан галюцинує.
Тому цих не мобілізують.
Сцикло себе страхує
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
При 4 жди уклоністі президенті? Свої повістки він показово рвав і жартував з того
Каждый должен так поступать , чем другие хуже ?
Теллы Нелля• 24 ноября 2023
Ответ дляOdilie
Куда возвращается?)
navariya• 24 ноября 2023
Мене накрила дурна думка - що після всього Україна перевернеться - стане крутою державою, а всі владоможці з своїми забитими грошами кишенями, пізнають життя простих людей....

Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ дляWomAnn
Я теж 🎉
Odilie• 24 ноября 2023
Ответ дляnavariya
Это уже будет бунт((
Не будет.
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Думать власть должна как остановить эту бойню, а не все новых и новых людей бросать в эту мясорубку
Думать і ця влада ,не сумістні поняття.
Як не По..й то прое...і
kitty cat• 24 ноября 2023
Ответ дляOdilie
Не будет.
Почему Вы так думаете ?
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Anastasiya-f052• 24 ноября 2023
Ответ дляkitty cat
Мне кажется, что тогда точно что-то будет
А что будет? Все практически как есть и будет. Разьве что больше людей погибнет. И будут гибнуть и молодые.
WomAnn• 24 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Ви теж на передовій,чи нехай інші йдуть,а ви ні?
Мого зараз призвали, але не на нуль правда. Проте так чи інакше, ми вже не живемо звичайним життям. А ваш де? Або ви сама?
Zaviriuha• 24 ноября 2023
Ответ дляТеллы Нелля
Вот именно...и призовут и положат
Як гра в дитинстві « кто нє спрятался я нє віноват»
Anastasiya-f052• 24 ноября 2023
Ответ дляdrive105
Кто то писал, что 3 декабря нужно ждать что то по принятию решений. Дата все ближе
Явно ничего хорошего
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...

kitty cat• 24 ноября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Мне кажется, что есть предел терпению. Оно и так сейчас на волоске. Плюс у самой власти больше нет той поддержки запада как в самом начале
Natka A.• 24 ноября 2023
Прямо зараз каже про мобілізацію. Каже, що було багато обговорення
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
95 квартал на передок и всех родственников депутатов и министров , война за 3 дня закончится
Це було б найкраще.
navariya• 24 ноября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Это не удачный сарказм в попытке описать неодобрение многово что твориться и тем что из СБУ и милиции людей не призывают.
Я уже никому не верю - из услуг - не охране, ни СБУ, ни судам, ни полиции
Хорошего вечера)
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
drive105• 24 ноября 2023
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
40ка• 24 ноября 2023
Ответ дляSmileyFace
Надеюсь депутаты и их дети тоже подлежат мобилизации?
Взагалі-то депутати і діти вже давно воюють, навіть з 2014, в основному це депутати з ЄС
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Неа, дома в Киеве останусь или вообще уеду в другую страну
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...
Харашо, а ви тим часом договарівайтесь