Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Ответ дляРойЛеля
Ну це ж баби, які залізо в залпх тягають. Логічно, що вони сильні і підтягнуті. Така і окоп швидко викопає, і побіжить, а кулемет на плече. Що ж вони зря тіло качали?! Хай тепер покажуть всі переваги бути ’в формі’
поправочка.нужна еще грудь от 3 размера.
Ответ дляhealer09648293
заі*али. поки не ухайдохають пів країни не заспокояться. певно що ще молодших тепер будуть забирати
--
А чому не називати вечором поіменно, скільки наших захисників загинуло за день.( Кожен вечів викдадає відос. )І ДЯКУЙ. їм,загинувшим,сім’ям,жінкам,дітям,матерям..
Люди життя поклали за країну.
Khovanskaya• 05 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
восстановят призыв, уберут бронь госслужбовцив...
у вас неправильно расставлены приоритеты: надо 1. убрать бронь з держслужбовцев....
Khovanskaya• 05 декабря 2023
Ответ дляТеллы Нелля
Как вы думаете, люди на войне гибнут? Ответ - да
Пополнять ряды надо? Ответ?
Кем пополнять будем через еще один год? ВЫ готовы?
Anastasiya-f052• 05 декабря 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
На якій правовій підставі?
А нині треба ´правові підстави´?
Власне, в законодавстві України чоловіки і жінки рівні.
Lena24101987• 05 декабря 2023
Ответ дляOksana0612
Хлопці які служили строкову службу в армії повернуться додому.
Повернуться додому ііііііііі підуть на фронт!